مسبی
گمانه‌زني‌ها درباره گوشي هوشمند آيفون 6

گمانه‌زني‌ها درباره گوشي هوشمند آيفون 6

ویرایش: 1391/9/16
نویسنده: فرهاد کم
با وجود اين که مدت زمان زيادي از عرضه جديدترين محصول اپل، آيفون 5 نمي‌گذرد، از هم اکنون گمانه‌زني‌ها درباره گوشي هوشمند آيفون 6 آغاز شده است.پاپو بلاگ: در حالي که عده‌اي به ظاهر صاف و براق اين گوشي اشاره مي‌کنند، برخي ديگر از تلفني بدون دوربين سخن به ميان مي‌آورند.

اما آنچه که بيش از همه شنيده مي‌شود اين است که اپل قصد دارد با استفاده از فناوري PDLC، تمام پورت‌ها و منافذ آيفون 6 را ببندد.

فناوري PDLC بر اساس کريستال مايع کار مي‌کند.

در اين صورت به عنوان مثال براي عکسبرداري با اين گوشي، کافي است کاربر دکمه خاصي را بر روي صفحه نمايش فشار بدهد تا محافظ پلاستيکي دوربين کنار رفته و دوربين آماده به کار شود.

برخي مي‌گويند احتمال دارد اپل از اين فناوري نه فقط در پشت گوشي بلکه در قسمت جلويي آن که رو به کاربر دارد نيز استفاده کند.

ابعاد باريک‌تر، وزن کم‌تر، صفحه نمايش بهتر و باکيفيت‌تر و همچنين دوربين مگاپيکسلي قوي‌تر، از ديگر احتمالاتي است که شايد همه يا برخي از آنها را در آيفون 6 شاهد باشيم.

برخي منابع احتمال مي‌دهند آيفون 6 در ژوئيه سال 2013 رونمايي شود.

در صورت درست بودن اين پيش‌بيني، هواداران محصولات اپل بايد تا آن زمان صبر کنند.


منبع:

http://tinyurl.com/bdphl6w

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (1 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


علي ستوده (11:16   1393/5/22)

جذاب بود کد: 1457


 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره گمانه‌زني‌ها درباره گوشي هوشمند آيفون 6 نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: apple ، apple iphone 6 ، iphone 6 ، آيفون 6 ، آيفون 5 ، اپل ، جديدترين محصول اپل ، جديدترين محصولات اپل ، زمان ورود گوشي آيفون 6 به بازار ، فناوري PDLC ، محصول اپل ، محصولات اپل ، مشخصات گوشي آيفون 6 ، گوشي هوشمند آيفون 6