مسبی
همه براي رضا صادقي دعا کنيد

همه براي رضا صادقي دعا کنيد

ویرایش: 1391/9/15
نویسنده: فرهاد کم
به گزارش پاپو بلاگ به نقل از موسيقي ما: مدت زمان زيادي است که خبري از آقاي مشکي پوش نيست و اين خواننده در گير و دار مشکلات حقوقي که برايش پيش آمده، از بازار موسيقي فاصله گرفته و با هيچ رسانه‌اي هم حاضر به گفت‌وگو نيست.

داستان حقوقي رضا صادقي و کمپاني طرف قرارداد قبلي‌اش، کشدار و مبهم‌تر شده تا خواننده محبوب و پر طرفدار بازار پاپ ايران، ماه‌هاي زيادي را دور از گود بگذراند. در اين بين، برخي اتفاقات تلخ و ناراحت کننده هم براي او رخ داده که از آن جمله مي‌توان به برخي کلاهبرداري‌ها از سوي يکي از نزديکان او، با سوء استفاده از نام و اعتبار اين خواننده اشاره کرد.

تا دغدغه‌هاي صادقي بيشتر و روحيه‌اش براي ادامه فعاليت‌هايش، بد‌تر و بد‌تر شود. اما در اوج اين گرفتاري‌ها، برخي نوازنده‌هاي ارکستر «مشکي پوشان»، ساز جدايي سر داده‌اند و ظاهرا از ادامه اين روند و ممنوع شدن كنسرت اين خواننده خسته شده‌اند تا شرايط وخيمي دامن گير صادقي شود.

«مسعود همايوني» ديگر چهره سر‌شناس اين گروه در اين باره گفت: «اخبار اخير را تاييد مي‌کنم.» تلاش‌هاي خبرنگار ما براي تاييد خبر از سوي خود صادقي بي‌نتيجه ماند ودر تماس کوتاهي که با اين خواننده داشتيم، او گفت: «در جلسه مهمي براي حل مشکلات هستم. بگو همه برايم دعا کنند…».


منبع:

http://tinyurl.com/9wra9y5

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره همه براي رضا صادقي دعا کنيد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: آقاي مشکي پوش ، ارکستر مشکي پوشان ، حال اين روزهاي رضا صادقي ، رضا صادقي ، مسعود همايوني ، مشکي پوشان ، پاپو بلاگ ، کنسرت رضا صادقي