مسبی
با قويترين پسر 7 ساله دنيا آشنا شويد! +عکس

با قويترين پسر 7 ساله دنيا آشنا شويد! +عکس

ویرایش: 1391/9/4
نویسنده: وهیار
پرشين سي به نقل از مجله سيب سبز : بسياري از مردان بالغ به سختي مي توانند يک کيسه برنج 50 کيلويي را حمل کنند، اما يک پسر 7 ساله چيني به قدري قدرمتند است که مي تواند به راحتي يک خودروي سنگين را بکشد و پدرش را روي دوش خود حمل کند.

قدرت بدني «بانگ جينلونگ» که در حال حاضر بيش از 50 کيلوگرم وزن دارد تعجب همه گان را برانگيخته است. اين پسر به قدري در کشور چين محبوب شده که هرروز مردم به اينترنت سر مي زنند تا قدرت بدني او را در بلند کردن اجسام سنگين مشاهده کنند.

براي مثال يانگ براي نشان دادن قدرت بي نظيرش طنابي را دور خود مي پيچد و به راحتي ماشيني با وزن 2 تن را به دنبال خود مي کشد. او مي تواند پدرش را که بيش از 90 کيلوگرم وزن دارد روي دوش خود بکشد و يک کيسه برنج 40 کيلوگريمي را همراه با يک کيسه 100کيلوگرمي سيمان حمل کند.

اغلب کودکان 7 ساله بين 20 تا 35کيولگرم وزن دارند اما يانگ با سرعت هرچه تمام تر وزن اضافه مي کند، به طوري که اکنون وزن او از 50 کيلوگرم فراتر رفته است.

اشتهاي يانگ هم به شدت زياداست و او هرچند ساعت يکبار به اندازه يک وعده کامل غذا مي خورد تا بتواند انرژي مورد نيازش را براي انجام اين کارهاي باورنکردني تامين کند.

تاکنون هيچ کودکي در جهان با اين قدرت بدني مشاهده نشده است.


منبع:

http://www.persian30.com

امتیاز دهی به مقالهبا قويترين پسر 7 ساله دنيا آشنا شويد! +عکس
با قويترين پسر 7 ساله دنيا آشنا شويد! +عکس
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره با قويترين پسر 7 ساله دنيا آشنا شويد! +عکس نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: قويترين پسر ، قويترين ، قويترين پسر 7 ساله دنيا آشنا شويد ، قويترين مرد