مسبی
ارسال SMS بدون افتادن شماره براي فرد مورد نظر

ارسال SMS بدون افتادن شماره براي فرد مورد نظر

ویرایش: 1391/9/6
نویسنده: جمال ام
قصد داريم تا اينبار يک ترفند فوق العاده را براي شما معرفي کنيم. مطمئنأ براي شما نيز پيش آمده که دوست داشته باشيد گاهي ناشناس بمانيد. اين ترفند روشي را به شما معرفي ميکند که ميتوانيد پيام کوتاه متني SMS ارسال کنيد به شکلي که شماره شما براي فرد مورد نظر نمايش پيدا نکند و کاملأ مخفي ميمانيد. اين ترفند خصوصياتي دارد که بايد گوشي فرستنده و دريافت کننده آن را دارا باشد. پيشنهاد ميکنيم اين ترفند را حدأقل يکبار تست کنيد تا نتيجه را ببينيد.
ابتدا به اين نکات دقت کنيد:
اين ترفند تنها روي گوشي هايي قابل اجراست که قابليتي به نام Email gateway را دارا باشند. گوشي هايي که اين قابليت رو دارند اکثرأ سوني اريکسون هستند همانند W800 , W810 , W550 ,K750 , K700 , S700 و ... .
براي استفاده از اين ترفند بايد هر دو گوشي فرستنده و دريافت کننده قابليت Email gateway را دارا باشند. پس پيش از هرکاري اين موضوع رو يقين پيدا کنيد.

اکنون همانند دستورالعمل زير مراحل را طي کنيد ، تنها ممکن است بسته به تنوع گوشي شما مقداري تغييرات وجود داشته باشد:
ابتدا از منوي اصلي وارد قسمت Messaging شويد. سپس به قسمت Settings رفته و به بخش Text Messaging وارد شويد. در قسمت بعد به Email gateway رفته و شماره فردي که ميخواهيد SMS را برايش ارسال کنيد را وارد کرده و Add کنيم.
حالا به عقب بازگرديد ، پس از وارد شده مجدد به بخش Messaging ، قسمت Write New را انتخاب کنيد. Text Message را انتخاب کنيد ، متن مورد نظر را تايپ نماييد و Continue را انتخاب کنيد. اکنون گزينه اول يعني Enter Email Address را انتخاب کرده و ايميل jamal.mahdizadeh@yahoo.com را وارد نماييد. در پايان پيام را ارسال کنيد.

اکنون فرد مورد نظر به هنگام دريافت پيام به جاي شماره شما آدرس ايميلي که وارد کرديد را مشاهده خواهد کرد.


منبع: taasemon.mihanblog.com
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره ارسال SMS بدون افتادن شماره براي فرد مورد نظر نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: ارسال SMS بدون شماره ، SMS ، ارسال پيامک ، تاآسمون ، وبلاگ تاآسمون ، مطالب جالب ، ترفندها ،