مسبی
«لايق محبت‌هاي شوهرم نيستم، طلاق مي‌خواهم»

«لايق محبت‌هاي شوهرم نيستم، طلاق مي‌خواهم»

ویرایش: 1391/8/28
نویسنده: سیما5862
زني در دادگاه گفت:‌ شوهرم در مقابل اعتياد من آنقدر خوب رفتار کرده است که دچار عذاب وجدان شده‌ام، به همين دليل مي‌خواهم از او جدا شوم تا بتوانم جواب خوبي‌هايش را بدهم.

به گزارش ايسنا، زن جواني در دادگاه خانواده حاضر شد و درخواست جدايي از شوهرش را به قاضي دادگاه ارائه کرد. اين زن که 32 سال سن داشت، خطاب به قاضي گفت: مي‌خواهم از شوهرم جدا شوم، زيرا خود را لايق محبت‌هايش نمي‌دانم.

وي ادامه داد: من به مواد مخدر اعتياد دارم. البته اعتيادم خيلي شديد نيست ولي شوهرم آنقدر خوب است که ديگر نمي‌خواهم با او زندگي کنم، او در طول يک سالي که زندگي مان را شروع کرديم از اعتياد من اطلاع داشت اما اجازه نداد هيچ کس حتي خانواده‌ام از اين مسأله باخبر شوند.

اين زن افزود: شوهرم درطول اين يک سال بارها من را به مراکز ترک اعتياد معرفي کرده است اما من نيز مانند اکثر معتادان نتوانستم اعتياد را ترک کنم.

وي با بيان اينکه «مي خواهم با جدايي از شوهرم جواب خوبي‌هاي او را بدهم» گفت:‌ شوهرم حتي يک‌بار بر سر من فرياد نزده است. او در رابطه با اعتياد هم بسيار خوب با من رفتار کرده است و اين باعث شده که من هميشه شرمنده او باشم. مي‌خواهم با جدايي‌ام جواب محبت‌هايش را بدهم. زيرا او آن‌قدر مهربان است که هيچ وقت درخواست جدايي نخواهد داد.

اين زن درحالي که به آرامي گريه مي‌کرد،‌ مدعي شد: در مقابل همسرم دچار حس عذاب وجدان هستم. از اينکه او اين‌ قدر به من محبت مي‌کند و من نمي‌توانم آن طور که او مي‌خواهد باشم، احساس شقاوت مي‌کنم. حتي يکبار خواستم خودکشي کنم اما او اجازه نداد.

وي خاطرنشان کرد: ديگر نمي‌خواهم شوهرم با ادامه اين زندگي، آينده خود را تباه کند، لياقت او خيلي بيشتر از من است و من بايد به هر نحوي که شده او را به جدايي راضي کنم.

قاضي دادگاه بعد از شنيدن اظهارات زن جوان به دليل عدم حضور مرد در دادگاه حکمي مبني بر طلاق صادر نکرد.


منبع:

http://www.asriran.com/fa/news/241768

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره «لايق محبت‌هاي شوهرم نيستم، طلاق مي‌خواهم» نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: اعتياد ، شوهر ، طلاق ، وجدان ، دادگاه ، قاضي ، مواد مخدر ، ترک اعتياد ، خودکشي ، مرکز ترک اعتياد ، جوان