مسبی
برخورد وانت پيکان با گاردريل به مرگ راننده زن آن انجاميد

برخورد وانت پيکان با گاردريل به مرگ راننده زن آن انجاميد

ویرایش: 1391/8/27
نویسنده: سیما5862
چت با صاحب مقاله: سیما5862
ساعت 30 دقيقه بامداد شنبه در مسير شمال به جنوب بزرگراه چمران محدوده پارک گفت‌وگو يک دستگاه وانت پيکان به دليل تخطي از سرعت مطمئنه و عدم توانايي راننده در کنترل وسيله نقليه با گاردريل کنار بزرگراه برخورد مي‌کند. راننده اين وانت پيکان که خانمي 32 ساله بود در پي اين حادثه به دليل عدم استفاده از کمربند ايمني از خودرو به بيرون پرتاب شده و در دم کشته مي‌شود.
رييس مرکز فرماندهي و کنترل ترافيک پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ از برخورد يک دستگاه وانت پيکان با گاردريل و مرگ راننده زن آن خبر داد.

به گزارش ايسنا، سرهنگ سعيد اسماعيلي روز شنبه در تشريح اين حادثه گفت: ساعت 30 دقيقه بامداد شنبه در مسير شمال به جنوب بزرگراه چمران محدوده پارک گفت‌وگو يک دستگاه وانت پيکان به دليل تخطي از سرعت مطمئنه و عدم توانايي راننده در کنترل وسيله نقليه با گاردريل کنار بزرگراه برخورد مي‌کند.

وي افزود: راننده اين وانت پيکان که خانمي 32 ساله بود در پي اين حادثه به دليل عدم استفاده از کمربند ايمني از خودرو به بيرون پرتاب شده و در دم کشته مي‌شود.

رييس مرکز فرماندهي و کنترل ترافيک پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ با تاکيد بر اينکه بارها پليس در خصوص رعايت سرعت مجاز و استفاده از کمربند ايمني به رانندگان توصيه کرده است به ايسنا گفت: متاسفانه برخي رانندگان تصور مي‌کنند اين گونه توصيه‌ها تنها جنبه اطلاع‌رساني دارد و نبايد آنها را در عمل اجرا کنند.

وي با اشاره به اينکه شوهر اين خانم که در کنار وي نشسته بود به دليل استفاده از کمربند ايمني آسيبي نديده است، بار ديگر از تمامي رانندگان و سرنشينان خودروها خواست حتما از کمربند ايمني استفاده کنند.
منبع:
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره برخورد وانت پيکان با گاردريل به مرگ راننده زن آن انجاميد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: تصادف ، بزرگراه ، اتوبان ، چمران ، سرعت ، حادثه ، خانم ، مرگ ، پليس ، گاردريل ، کشته ، سرنشين ، کمربند ايمني ، خودرو