مسبی
حمله نظامي به ايران اولين و يا حتي دومين گزينه ما نيست

حمله نظامي به ايران اولين و يا حتي دومين گزينه ما نيست

ویرایش: 1391/9/28
نویسنده: سامان تی 62
گفتگوی خصوصی با صاحب مقاله
سفير رژيم صهيونيستي در اتريش مواضع اين رژيم در قبال ايران، سوريه و همچنين انتخاب مجدد باراک اوباما به رياست جمهوري ايالات متحده آمريکا را تشريح کرد.

به گزارش خبرنگار مهر از وين، آويو شيراُن سفير اسرائيل در وين در گفتگو با رسانه هاي اتريش با اشاره به طرح موضوع حمله اسرائيل به تاسيسات اتمي ايران گفت: مسئله حمله نظامي به تاسيسات اتمي ايران همچنان روي ميز قرار دارد؛ ولي اين موضوع به هيچ وجه اولين و يا حتي دومين گزينه ما نيست.

سفير رژيم صهيونيستي در اتريش همچنين با ابراز اميدواري نسبت به حل موضوع هسته اي ايران از راههاي ديپلماتيک افزود: هدف اين است که برنامه هسته اي ايران متوقف شود. اگر از راههاي ديپلماتيک باشد چه بهتر ولي به هر حال بايد تمامي گزينه ها روي ميز باشد.

شيراُن در پاسخ به سوالي درباره آمادگي اسرائيل براي پناه دادن به آوارگان سوري نيز گفت: از آنجا که وضعيت انساني در سوريه بسيار بغرنج است ما خودمان را براي اين موضوع آماده کرده ايم. البته به دليل رابطه اسرائيل و سوريه تصور مي کنم بسياري از آوارگان از پناه آوردن به مرزهاي ما اجتناب کنند.

سفير رژيم صهيونيستي در اتريش در ادامه با توجه به انتحاب دوباره باراک اوباما به عنوان رئيس جمهور آمريکا و همچنين رابطه ويژه ايالات متحده با اسرائيل ابراز اميدواري کرد که رژيم صهيونيستي بيش از پيش از حمايت هاي آمريکا در تمامي زمينه ها برخوردار باشد.
منبع:
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره حمله نظامي به ايران اولين و يا حتي دومين گزينه ما نيست نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: حمله نظامي به ايران ، اسراييل ، زمان حمله به ايران ، حمله آمريکا به ايران ، واکنش نظامي ، احتمال حمله نظامي به ايران ، حمله نظامي