مسبی
حمله نظامی به ایران اولین و یا حتی دومین گزینه ما نیست

حمله نظامی به ایران اولین و یا حتی دومین گزینه ما نیست

لطفا رای دهید (0 رای)
ویرایش: 1391/9/28
نویسنده: سامان تی 62
گفتگوی خصوصی با صاحب مقاله
سفیر رژیم صهیونیستی در اتریش مواضع این رژیم در قبال ایران، سوریه و همچنین انتخاب مجدد باراک اوباما به ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار مهر از وین، آویو شیراُن سفیر اسرائیل در وین در گفتگو با رسانه های اتریش با اشاره به طرح موضوع حمله اسرائیل به تاسیسات اتمی ایران گفت: مسئله حمله نظامی به تاسیسات اتمی ایران همچنان روی میز قرار دارد؛ ولی این موضوع به هیچ وجه اولین و یا حتی دومین گزینه ما نیست.

سفیر رژیم صهیونیستی در اتریش همچنین با ابراز امیدواری نسبت به حل موضوع هسته ای ایران از راههای دیپلماتیک افزود: هدف این است که برنامه هسته ای ایران متوقف شود. اگر از راههای دیپلماتیک باشد چه بهتر ولی به هر حال باید تمامی گزینه ها روی میز باشد.

شیراُن در پاسخ به سوالی درباره آمادگی اسرائیل برای پناه دادن به آوارگان سوری نیز گفت: از آنجا که وضعیت انسانی در سوریه بسیار بغرنج است ما خودمان را برای این موضوع آماده کرده ایم. البته به دلیل رابطه اسرائیل و سوریه تصور می کنم بسیاری از آوارگان از پناه آوردن به مرزهای ما اجتناب کنند.

سفیر رژیم صهیونیستی در اتریش در ادامه با توجه به انتحاب دوباره باراک اوباما به عنوان رئیس جمهور آمریکا و همچنین رابطه ویژه ایالات متحده با اسرائیل ابراز امیدواری کرد که رژیم صهیونیستی بیش از پیش از حمایت های آمریکا در تمامی زمینه ها برخوردار باشد.
منبع:
امتیاز دهی به مقالهحمله نظامی به ایران اولین و یا حتی دومین گزینه ما نیست
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره حمله نظامی به ایران اولین و یا حتی دومین گزینه ما نیست نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: حمله نظامي به ايران ، اسراييل ، زمان حمله به ايران ، حمله آمريکا به ايران ، واکنش نظامي ، احتمال حمله نظامي به ايران ، حمله نظامي