مسبی
مسلمان شدن مجري زن آلماني!+عکس

مسلمان شدن مجري زن آلماني!+عکس

ویرایش: 1391/8/22
نویسنده: جوادمضاف
در سال 1995 آلمان شاهد رويدادي عجيب بود که رسانه هاي وقت آنرا زلزله مذهبي در آلمان خواندند. خانم کريستينا بکر که از گويندگان پرطرفدار تلويزيون آلمان بود

ملت ايران:در سال 1995 آلمان شاهد رويدادي عجيب بود که رسانه هاي وقت آنرا زلزله مذهبي در آلمان خواندند. خانم کريستينا بکر که از گويندگان پرطرفدار تلويزيون آلمان بود، ناگهان با پذيرش دين اسلام و انتخاب حجاب اسلامي، جامعه آلمان را به شوک برد.
اکنون بکر از اينکه آن انتخاب را کرده مي گويد: هيچگاه و هيچگاه از اين کار خود پشيمان نيستم اگرچه از کار اخراج شدم و حتي برنامه هاي که من تدوين کننده و مجري آن نيز بودم متوقف شد و از نظر مالي و شهرت زيان قابل توجهي متحمل شدم. او دقت در هنر اسلامي و آزادي هاي انسان در عرصه اجتماع را قوي ترين انگيزه براي پذيرش اسلام عنوان کرده و مي افزايد: اسلام در زمينه محبت انسان ها به يکديگر بي نظير است و از اين نظر دين اسلام ممتاز است.

بکر خانواده خود را نيز به پذيرش اسلام دعوت کرده و از اينکه خانوداه نيز با او مهربان هستند اظهار خشنودي مي کند. او وحشت جهان غرب از اسلام را به دليل ناآگاهي عمومي جامعه غرب از اسلام دانست و افزود: سطح تبليغات اسلامي در جهان غرب عميق نيست؛ به همين خاطر مردم آگاهي کافي از اسلام و دين مهرباني ندارند.

او که با الجزيره گفت وگو مي کرد، معتقد است نگرش اسلام به زنان و امور سياسي در جهان غرب محدود به برخي روابط سطحي است و تنها احکام جنگ و مبارزه با ظلم در تبليغ سياسي اسلام در جهان غرب تبليغ مي شود و نتيجه آن اسلام هراسي است و از اين نظر مسئوليت مبلغان اسلامي دوچندان است تا چهره واقعي حقوق زن در اسلام و اسلام درخشان به جهان غرب معرفي شود.منبع:

http://www.melateiran.com/newsstudios/view/34935/t:%D9%85%D8%B3%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%AF

امتیاز دهی به مقاله
مسلمان شدن مجري زن آلماني!+عکس
مسلمان شدن مجري زن آلماني!+عکس
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره مسلمان شدن مجري زن آلماني!+عکس نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: خبر ، روز ، جديد ، خير ، زنان ، مردان ، پليس آلمان ،