مسبی
هشدار پليس آلمان به زنان ايراني + عکس

هشدار پليس آلمان به زنان ايراني + عکس

ویرایش: 1391/8/22
نویسنده: جوادمضاف
رسانه‌هاي آلمان در هفته گذشته خبري تکان‌دهنده درباره مثله کردن يک زن ايراني در 30 اکتبر در برلين منتشر کردند.

ملت ايران:رسانه‌هاي آلمان در هفته گذشته خبري تکان‌دهنده درباره مثله کردن يک زن ايراني در 30 اکتبر در برلين منتشر کردند. روزنامه پرتيراژ بيلد دو روز بعد درباره اين جنايات هولناک نوشت: «اين زن زيبا به احتمال زياد توسط دوست سابق خود به شدت مجروح شده است.» در اين گزارش قرباني به نام “بنفشه ک”که 36 سال دارد معرفي شد.
پليس برلين با انتشار بيانيه‌اي در روز جمعه (19 آبان/9 نوامبر) اعلام کرد که «کميسيون ويژه ? پليس جنايي مسئول رسيدگي به جرايم قتل و دادستاني برلين اميدوارند از طريق انتشار دو عکس از شخص مظنون اطلاعاتي درباره محل اقامت او کسب نمايند.عامل مورد سوء‌ظن تابعيت هلندي دارد و اصليت او ايراني- عراقي است.»

در اطلاعيه مشترک پليس و دادستاني درباره شخص مظنون آمده است: «نام او اميد رمداني يا عبدالله رمضاني است او متولد 3 سپتامبر سال1967 در بغداد است.»

پليس به طور رسمي در اطلاعيه‌ي خود تصريح کرده است که اميد رمداني «متهم است که در روز 30 اکتبر فرد قرباني را در آپارتمانش در محله شونه‌برگ برلين به قصد کشت به شدت مجروح کرده است. بر اساس تحقيقات پليس اين فرد به خصوص در مقابل زنان خشن است.»

پليس و دادستاني برلين همچنين اعلام کردند: «شخص مظنون از طريق صفحات اينترنتي گوناگون با زنان ايراني‌تبار تماس برقرار مي‌کند. رمداني در حال حاضر متواري است. او به احتمال قوي درصدد برقراري تماس مجدد با زنان ديگري است که قبلاَ با آنها به‌مناسبتي از طريق صفحه‌هاي اينترنتي آشنا گرديده است. او تابعيت هلند را دارد، اما احتمالاَ داراي مدارک شناسايي ايراني نيز مي‌باشد.»

چگونگي حادثه

در اين حمله “بنفشه” با ضربات چاقو از ناحيه سينه، صورت و اندام تناسلي به شدت مجروح شد. حادثه در محله‌ي “شونه‌برگ” برلين در آپارتماني کوچک رخ داده است.

اميد نخست دست و پا و دهان دختر10 ساله‌ي بنفشه را مي‌بندد و او را در اتاقي حبس مي‌کند. سپس به سراغ بنفشه مي‌رود و وي را به يک صندلي بسته و با چاقو به وي ضربه مي‌زند.

بر اساس خبرهاي رسيده اميد رمداني يک صفحه‌ي اينترنتي به نام “کمک براي زنان ايراني” (Hilfe für iranische Frauen) را اداره مي‌کرده است و اين صفحه يکي از کانال‌هاي ارتباطي وي با زنان ايراني بوده است.

رمداني فردي خطرناک توصيف شده و پليس و دادستاني مايل هستند که اين هشدار از سوي زنان، بويژه زنان ايراني جدي گرفته شود.


منبع:

http://www.melateiran.com/newsstudios/view/34937/t:%D9%87%D8%B4%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D9%84%DB%8C

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره هشدار پليس آلمان به زنان ايراني + عکس نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: خبر ، روز ، جديد ، خير ، زنان ، مردان ، پليس آلمان ،