مسبی
برخي‌ از بازگشت من احساس خطر کردند/ مي‌خواهند مرا مقابل استقلال قرار د

برخي‌ از بازگشت من احساس خطر کردند/ مي‌خواهند مرا مقابل استقلال قرار د

ویرایش: 1391/8/20
نویسنده: افشینی
وحيد طالب‌لو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره بعضي از اظهارات که به نقل از او در برخي سايتها منتشر شده مبني بر اينکه در استقلال با او رفتار خوبي نشد اظهار داشت: من اصلا چنين مصاحبه‌اي انجام ندادم در نمايشگاه مطبوعات هم هرکه از من سؤالي پرسيد گفتم استقلال روند خوبي دارد، اکنون صدرنشين است و بايد از اين تيم حمايت شود. در مورد بحث مالي خودم نيز گفتم فتح الله زاده به من قول داده مشکلات مالي‌ام را مرتفع کند.

وي افزود: کساني هم که در مورد گذشته از من سؤال پرسيدند گفتم باتوجه به اينکه دوستانم به من مشاوره داده‌اند که ديگر در مورد گذشته صحبت نکنم و گذشت کنم حرفي نمي زنم و نمي‌خواهم به عقب بازگردم و به فکر آينده هستم.

طالب‌لو ادامه داد: فکر مي‌کنم برخي دوستان چون مي بينند که من به شرايط عادي بازگشته‌ام احساس خطر کردند و بدون اينکه صحت و سقم اين حرفها را بدانند سريع عکس العمل نشان دادند. من جوابي به اين گونه افراد ندارم و خيلي از اين نوشته‌هاي مغرضانه و سطح پايين نشان مي‌دهد که با چه اهدافي نوشته مي‌شود و هر بچه‌اي مي‌فهمد که اين مطلب از روي غرض‌ورزي است.

وي تصريح کرد: همه مي‌دانند که چون دستم شکسته بود تيم ندارم اما متأسفانه در مطلب خود نوشته‌اند وقتي از استقلال رفتم بدون تيم ماندم. خدمت اين کساني که چنين مطالبي مي نويسم بگويم در اولين فرصت تيم جديدم را انتخاب مي‌کنم و آنهايي که مي‌خواهند من را مقابل استقلال قرار دهند بدانند که اگر استقلال به پيروزي مي‌رسد کمتر از يک هوادار خوشحال نمي‌شوم و حتي با توجه به حساسيت مسابقه‌هاي ليگ در بازي با تراکتورسازي و نفت تهران به ورزشگاه رفتم.

طالب‌لو در پاسخ به اين سؤال که وضعيت دست او به چه صورت است گفت: وضعيت دستم عالي است. دو ماه است که بدنسازي سنگين و فشرده‌اي مي‌کنم. خيلي‌ها مي‌گفتند که من قواي جسماني خوبي ندارم و در اين دو ماه روي اين نقطه ضعفي که برخي کارشناسان به درستي مي‌گفتند کار کرده‌ام.

طالب‌لو در پاسخ به اين سؤال که از چه تيم‌هايي پيشنهاد دارد گفت: نمي‌خواهم به لحاظ اخلاقي اسم اين تيمها را بياورم اما از چند تيم خوب آسيايي و غيرآسيايي پيشنهاد دارم. بايد ببينيم کدام يک از اين تيمها قسمت مي‌شود مطمئنا اگر اين باشگاه‌ها از سلامتي من باخبر نبودند چنين پيشنهادهايي نمي‌دادند و خوشبختانه همه تيمها قبل از جذب بازيکن تست پزشکي مي‌گيرند.


منبع: خبرگزاري فارس
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره برخي‌ از بازگشت من احساس خطر کردند/ مي‌خواهند مرا مقابل استقلال قرار د نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: وحيد طالب لو ، استقلال ،