مسبی
اغفال و آزار دختران به بهانه اشتغال!

اغفال و آزار دختران به بهانه اشتغال!

ویرایش: 1391/8/20
نویسنده: امیرمارکت
رييس پليس اطلاعات و امنيت فرماندهي انتظامي استان همدان از دستگيري فردي با نيت پليد اغفال دختران جوياي کار با شيوه درج آگهي استخدام در نيازمندي روزنامه ها خبر داد.

به گزارش پايگاه پليس، سرهنگ «علي اصغر خرم روي» گفت: خانمي با مراجعه به اداره نظارت بر اماکن عمومي انتظامي استان بيان داشت که به دليل نياز مالي براي ادامه تحصيل، در صدد يافتن شغل از طريق آگهي هاي استخدام در قسمت نيازمندي روزنامه ها بوده است.

وي افزود: اين خانم با تماس با شماره اي که در يکي از اگهي هاي استخدامي نيازمندي روزنامه هاي همدان چاپ شده بود با کارمندي از آن اداره که خود را مدير شرکت معرفي کرده بود صحبت مي کند و آن فرد از خانم جوياي کار درخواست ملاقات حضوري در محيط کار را ارائه مي کند.

سرهنگ «خرم روي» تصريح کرد: فردي که خود را رييس شرکت معرفي کرده بود پس از چند تماس تلفني و ارسال پيامک هاي غير اخلاقي، خواهان ملاقات حضوري خارج از محيط کار و در تاريکي شب با خانم جوياي کار مي شود که اين خانم با هوشياري از رفتن به سر قرار سر باز مي زند و موضوع را به پليس اطلاع مي دهد.

اين مقام انتظامي افزود: با پيگيري هاي پليس و ترتيب دادن يک قرار صوري با همکاري دختر جوان جوياي کار، فرد متخلف دستگير و به مرجع قضايي معرفي شد.

رييس پليس اطلاعات و امنيت فرماندهي انتظامي استان همدان خطاب به جوانان به ويژه خانم هايي که براي رفع نيازهاي خود از آگهي هاي درج شده در روزنامه ها و سايت هاي اينترنتي استفاده مي کنند، اظهارداشت: شهروندان بايد قبل از اعتماد به اگهي هاي تبليغاتي و يا استخدامي از صحت و سقم آن اطمينان حاصل کنند و در صورت نياز حضوري در محل، مشورت و يا همراهي خانواده خود را در نظر داشته باشند.


منبع:

http://khabarkhooneh.com/fa-IR/story/27013/%D8%A7%D8%BA%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره اغفال و آزار دختران به بهانه اشتغال! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: منشي شركت ؛ دختران جوان ؛ آگهي هاي استخدام ، پليس فتا ،