مسبی
16 شخصيت باهوش جهان

16 شخصيت باهوش جهان

ویرایش: 1391/8/18
نویسنده: سیما5862
چت با صاحب مقاله: سیما5862

با 16 شخصيت باهوش جهان اشنا شويد!

اين افراد به ترتيب ضريب هوشي از قرار زير هستند:

1- دکتر اوانجلوس کاتسيوليس از يونان با ضريب هوشي 198 باهوشترين انسان جهان يک روانکاو 36 ساله يوناني است که همچنين در زمينه‌هاي فلسفه، فناوري تحقيقات پزشکي و داروشناسي رواني موفق به کسب مدارک دانشگاهي شده است.

2- ريک روزنر از آمريکا با ضريب هوشي 192 دومين نابغه جهان در سن 54 سالگي از دستاوردهايي مانند نوشتن برنامه‌هاي تلويزيوني مانند چه کسي مي‌خواهد يک ميليونر باشد در فهرست خود برخوردار است.

3- ميسلاو پريداويچ از کواسي با ضريب هوشي 192 اين استاد رياضي 45 ساله همچنين يک انجمن نخبه GenerIQ را تاسيس کرده که ايوک و فرل نيز در آن عضويت دارند.

4-کنت فرل از آمريکا با ضريب هوشي 190 فرل 52 ساله به پزشکي در کاروليناي شمالي مشغول بوده و يکي از اعضاي انجمن‌هاي برگزيده هوش‌بهر مانند Epimethius و فرمان ايمهوتپ است. وي حتي آزمون‌هاي ضريب هوشي شفاهي و عددي خود را موسوم به QUINTIQ و 12345 ابداع کرده است.

5- پاتريک تسيمرشيلد از آلمان با ضريب هوشي 178 اين نابغه 30 ساله در حال حاضر در رشته فلسفه و علوم سياسي در دانشگاه دارمشتات تحصيل مي‌کند.

6- تيم رابرتز از استراليا با ضريب هوشي 178 رابرتز، استاد و رئيس دپارتمان علمي دانشگاه مرکزي کوئينزلند بوده و در موضوعات سيستم عامل، هوش مصنوعي و برنامه‌ريزي تدريس مي‌کند.

7- لي هان‌کيونگ از کره جنوبي با ضريب هوشي 177 هان‌کيونگ 27 ساله در حال حاضر در حال تحصيل پزشکي بوده و عضو چندين انجمن هوش‌بهر بالا از جمله منساي کره و OLYMPIQ است.

8- تادايوکي کونو از ژاپن با ضريب هوشي 176 اين نابغه 39 ساله در حال حاضر يکي از اعضاي انجمن Mysterium و HELLIQ است.

9- پيتر راجرز از استراليا با ضريب هوشي 175 راجرز 58 ساله يک فيزيکدان و شاعر استراليايي با آثاري در زمينه شعر، اسکيزوفرني و آلبرت انشتين است. وي که مدرک کارشناسي خود را در رشته رياضيات از دانشگاه کوئينزلند دريافت کرده، در حال حاضر به نارساخواني و صرع مبتلا بوده اما باز هم به تدريس در دانشگاه ادامه مي‌دهد.

10- ودران گليسيک از بوسني و هرزگوين با ضريب هوشي 175

11- سانتانو سنگوپتا از هند با ضريب هوشي 174 سنگوپتا از مدرک کارشناسي در مهندسي هوافضا و کارشناسي ارشد مديريت برخوردار است.

12- مارک نايدگر از سوئيس با ضريب هوشي 171 اين نابغه 20 ساله يک دانشمند و طراح بازي رايانه‌يي است.

13- نيک دمپسي از انگليس با ضريب هوشي 171 دمپسي مدرک روانشناسي پزشکي قانوني خود را از دانشگاه متروپوليتن لندن دريافت کرده است.

14- جورج دل فرسنو ويهو از اسپانيا با ضريب هوشي 170 ويهو عضو چندين انجمن هوش‌بهر از جمله STHIQ مورلي، انجمن نابغه جهاني و اپيدا است.

15- گائتانو مورلي از ايتاليا با ضريب هوشي 169 مورلي مهندس يک شرکت ايتاليايي و نوسينده کتابي در مورد نظريه نسبيت انشتين است. وي عضو حداقل 20 انجمن هوش‌بهر بالا بوده و خود انجمن نوابغ STHIQ را پايه‌گذاري کرده است.

16- ايوان ايوک از کرواسي با ضريب هوشي 169 ايوک در آزمون‌هاي هوش‌بهر پيشرفته، رقابت و آمار تخصص داشته و يکي از اعضاي انجمن منشاي کرواسي و مدرس رياضيات پيشرفته است.
منبع:
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره 16 شخصيت باهوش جهان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: هوش ، يونان ، اوانجلوس ، ضريب هوشي ، نخبگان ، دانشگاه ، فيزيکدان ، انشتين ، مهندس ، روانشناسي ، انجمن ، امار ، IQ