مسبی
رضا عطاران الاغ خود را عقيم کرد

رضا عطاران الاغ خود را عقيم کرد

ویرایش: 1391/8/18
نویسنده: مورینتز
همزمان با ادامه فيلم برداري فيلم سينمايي «آينه شمعدون»، رضا عطاران بازيگر نقش «ضياء» در يکي از صحنه هاي فيلم «نعلبکي» الاغ خود را عقيم کرد.

به گزارش تکناز به نقل از شبکه ايران بيش از يک ماه از فيلم برداري اين فيلم مي گذرد و گروه سازنده همچنان در منطقه فرحزاد تهران مشغول فيلم برداري اين اثر هستند. در اين لوکيشن بخش هاي مختلفي از يک «خانه ـ باغ» توسط «محسن نصراللهي» طراح صحنه سريال ساخته شده است. اين مکان محل زندگي «ضيا و خانواده اش» است که به ترتيب رضا عطاران، پانته آ بهرام و فتانه ملک محمدي بازيگران آن هستند. اين فيلم بر اساس فيلم نامه «احمد رفيع زاده» ساخته مي شود.
داستان اين فيلم درباره زن و شوهري به نام «ضياء» و «سوري» است که قصد دارند دخترشان را به خانه بخت بفرستند. ضياء در سيرک کار مي کرده و حالا بيکار شده است. رضا عطاران در نقش «ضياء» که بعد از تعطيلي سيرک دچار افسردگي شده، در يکي از صحنه هاي اين فيلم الاغ خود «نعلبکي» را که زماني با او در سيرک کار مي کرده، عقيم مي کند. اين صحنه توسط دوربين «مسعود سلامي» مدير فيلم برداري فيلم با جزئيات فراوان به تصوير کشيده شده و پيش بيني مي شود جزو جذاب ترين بخش هاي اين فيلم باشد. عطاران اين روزها درحال ايفاي نقش در پروژه «قلب يخي» است و قرار است به زودي در جديدترين فيلم «داريوش مهرجويي» مقابل دوربين برود و اين مسئله برنامه ريزي فيلم «آينه شمعدون» را تحت الشعاع قرارداده و سبب شده فيلم برداري بخش هاي مربوط به حضور وي در مقابل دوربين در اولويت کاري گروه قرار گيرد.


گروه سازنده اين فيلم پس از پايان بخش هاي فرحزاد، عازم «خجير» خواهند شد تا بخش هاي ديگر فيلم را در اين مکان به تصوير بکشند. خجير پيش از اين شاهد حضور گروه هاي مختلف فيلم برداري بوده و سريال «مسير انحرافي» آخرين اثر تصويري است که در اين مکان مقابل دوربين رفته است. پيش بيني مي شود فيلم برداري اين فيلم تا دي ماه ادامه يابد


«آينه شمعدون» سومين تجربه تهيه کنندگي محمد کمالي پور بعد از فيلم هاي «داماد خوش قدم» و «شرط اول» است. رضا عطاران، محسن تنابنده، احمد مهرانفر، نيوشا ضيغمي، مهران احمدي، پانته آ بهرام،شبنم مقدمي، ليلا بلوکات، آهو خردمند، مهدي فقيه، برزو ارجمند،اسماعيل سلطانيان و امين ايماني بازيگران اين فيلم هستند. رضا استادي روزنامه نگار پيشکسوت مديريت روابط عمومي اين فيلم را برعهده دارد


منبع:

http://taknaz.ir/news_detail_28733.html

امتیاز دهی به مقالهرضا عطاران الاغ خود را عقيم کرد
رضا عطاران الاغ خود را عقيم کرد
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره رضا عطاران الاغ خود را عقيم کرد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: فيلم ، بازيگري ، رضا عطاران ، الاغ رضا عطاران ، نعلبکي ، الاغ ، عقيم شدن الاغ ، سيرک ، خانه بخت ، دختر