مسبی
مرطوب کننده مناسب براي خشکي لبها

مرطوب کننده مناسب براي خشکي لبها

ویرایش: 1391/8/15
نویسنده: مورینتز
مرطوب کننده اي مناسب براي جلوگيري از خشکي لب ها
به طور روزانه از يک محصول محافظ لب به منظور مرطوب کردن و حفظ حالت طبيعي آن ها استفاده کنيد. يک مرطوب کننده لب که حاوي مرطوب کننده هاي طبيعي نظير کره کاکائو و Aloe Vera باشد يک ترکيب موثر است و سبب حفظ رطوبت مي شود. مراقبت روزانه لب ها به حفظ يک احساس طبيعي در لب ها و ظاهر نرم و صاف آن ها کمک مي کند..


زماني که در معرض هواي خشک قرار مي گيريد، از ترکيبي استفاده کنيد که ضمن نگهداري رطوبت طبيعي از تأثير خشکي محيط نيز جلوگيري کند. در اين موارد استفاده از ترکيباتي توصيه مي شود که حاوي چندين ماده محافظت کننده بوده و بتوانند از لب ها به خوبي محافظت کنند.
در طول سال هر زمان که در معرض نور خورشيد قرار مي گيريد از يک محصول ضدآفتاب با عيار حفاظتي مناسب استفاده کنيد. عيار حفاظتي نشان دهنده آن است که براي چه مدت زماني، فرد مي تواند پيش از پيدايش آفتاب سوختگي، در آفتاب باقي بماند. افراد با پوست روشن حتي براي تماس هاي کوتاه مدت با آفتاب بايستي از ترکيباتي با عيار حفاظتي 30استفاده کنند. همچنين بهتر است از ضدآفتاب هايي استفاده شود که هم اشعه ماوراء بنفش A و هم اشعه ماوراء بنفش B را پوشش مي دهند و به مدت 80 دقيقه يا بيشتر در برابر آب پايدار مي مانند. افرادي که پوست هاي حساس دارند، بهتر است از ترکيبات حاوي PABA که مي توانند سبب بروز واکنش هاي آلرژيک شوند، اجتناب کنند.
پيش از مصرف روژ لب از يک محصول محافظ لب استفاده کنيد. اينکار سبب مي شود که رنگ به صورت يکنواخت پخش شده و ظاهر صاف تري ايجاد شود


منبع: سايت ناز خاتون
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (1 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


احمد (14:17   1391/8/16)

jenab man azin baad emtiazamo too comment midam:
200 emtiaz
akhe qabul nmikone site!!
khyli alli bud morteza jan... کد: 43


 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره مرطوب کننده مناسب براي خشکي لبها نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: مرطوب کننده ، زيبايي ، زيبايي لب ها ، خشکي لب ها ، زيبايي صورت ، مرطوب کننده لب ، مرطوب کننده مناسب