مسبی
ماه آينده دانش‌آموزان شير مي‌نوشند

ماه آينده دانش‌آموزان شير مي‌نوشند

ویرایش: 1391/8/15
نویسنده: مورینتز
چت با صاحب مقاله: مورینتز
خبرگزاري فارس: دبير کميته ملي شير مدارس با بيان اينکه بخشي از اعتبار شير مدارس اختصاص يافت، گفت: شير مدارس در آذرماه بين 10 ميليون دانش‌آموز توزيع مي‌شود.
عليرضا کريميان، دبير کميته ملي شير مدارس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا» در خصوص زمان توزيع شير رايگان در مدارس کشور، اظهار داشت: همانطور که از قبل نيز اعلام کرده‌ايم، توزيع شير در مدارس از آذرماه آغاز مي‌شود.

وي با بيان اينکه توزيع شير در تمام استان‌ها در ماه آذر و در زمان‌هاي متفاوتي انجام مي‌شود، گفت: برخي استان‌ها قرارداد توزيع شير را با کارخانه‌هاي توليد شير منعقد کردند و برخي نيز در حال پيگيري هستند.

امسال زنگ شير نواخته نمي‌شود

کريميان با تأکيد بر اينکه امسال زنگ شير در مدارس کشور نواخته نمي‌شود، بيان کرد: مراسمي در هر استان همزمان با آغاز توزيع شير برگزار خواهد شد.

وي، اعتبار امسال توزيع شير در مدارس را 250 ميليارد تومان ذکر کرد و ادامه داد: بخشي از اين اعتبار اختصاص يافته است و هم‌اکنون در حال توزيع بين استان‌ها هستيم.

توزيع شير بين 10 ميليون دانش‌آموز دختر و پسر

دبير کميته ملي شير مدارس با بيان اينکه در سال‌جاري 10 ميليون دانش‌آموز تحت پوشش شير مدارس قرار مي‌گيرند، گفت: دانش‌آموزان دختر و پسر در مهدکودک‌ها، پيش‌دبستاني‌ها، مقاطع ابتدايي و راهنمايي مدارس دولتي و غيردولتي تحت پوشش توزيع شير رايگان قرار مي‌گيرند.
منبع:
خبرگزاري فارس
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره ماه آينده دانش‌آموزان شير مي‌نوشند نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: دانش آموزان ، شير مدارس ، مدارس ، شير ، توزيع شير ، کميته ملي شير ، سلامت دانش آموزان ، دانش آموز