مسبی
وي‍ژگي متفاوت نامه احمدي نژاد به رهبري چيست؟

وي‍ژگي متفاوت نامه احمدي نژاد به رهبري چيست؟

ویرایش: 1391/8/15
نویسنده: شاهنگ
چت با صاحب مقاله: شاهنگ
روزنامه جمهوري اسلامي با اشاره به نامه هاي سران سه قوه به رهبر معظم انقلاب نوشت:

ويژگي اختصاصي نامه رئيس‌جمهور به رهبري، اينست که ايشان در نامه خود، تلاش کرده‌اند در اختلافات مورد نظر، خود را حق به جانب جلوه دهند و به اصطلاح معروف، وسط دعوا نرخ را هم معين کنند!

آقاي رئيس‌جمهور در نامه خود به رهبري نوشته است:

مطمئن هستم که جنابعالي بر پاسداري قاطع از قانون اساسي و به ويژه از حقوق اساسي ملت و همچنين صيانت از جايگاه رفيع رئيس جمهوري منتخب ملت که بالاترين مقام رسمي کشور پس از رهبري و مجري قانون اساسي است، تاکيد داريد و با هر اقدامي که اختيارات و مسئوليت‌هاي مهم او را مخدوش نمايد، مخالفيد.

اين عبارت، نيازي به توضيح ندارد و کاملاً مشخص است که نويسنده درصدد است در دعواي مورد اشاره، خود را حق به جانب جلوه دهد و موضوع اصلي نامه‌هاي پرسرو صداي مبادله شده ميان خود و رئيس قوه قضائيه را، که ماده اصلي اختلافات بود، بار ديگر به عنوان حق قانوني خود تکرار و تثبيت نمايد و حتي با کلمات مطمئن هستم... در آغاز اين فراز از نامه، چنين وانمود نمايد که رهبر انقلاب نيز همين مدعا را تأييد مي‌کنند! در هشدار رهبري، سخن از نيست که حق با چه کسي است، آنچه در اين هشدار مورد نکوهش و نهي است، اصل منازعه و کشاندن اختلافات به ميان مردم است. اگر اين نکته مورد توجه قرار نگيرد و هر کسي خود را و مدعاي خود را حق بداند و حتي بعد از هشدار صريح رهبري باز هم برحق به جانب بودن خود اصرار بورزد، اين نقض غرض است.
منبع:
شهرخبر
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره وي‍ژگي متفاوت نامه احمدي نژاد به رهبري چيست؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: وي‍ژگي متفاوت ، نامه احمدي نژاد ، نامه احمدي نژاد به رهبر ، رهبر ، وي‍ژگي متفاوت نامه احمدي نژاد به رهبر ، احمدي نژاد ، رهبر معظم انقلاب ، نامه سران سه قوه ، رئيس‌جمهور ، کشاندن اختلافات به ميان مردم