مسبی
سوء استفاده ضد انقلاب از حضور گلزار در کنسرت خوانندگان طاغوتي

سوء استفاده ضد انقلاب از حضور گلزار در کنسرت خوانندگان طاغوتي

ویرایش: 1391/8/14
نویسنده: مورینتز
چت با صاحب مقاله: مورینتز
اين روزها تصاوير منتشر شده اين بازيگر مرد سينماي ايران بيشتر از آنکه از پشت صحنه فيلم‌هايش در ايران باشد از عکس‌هاي يادگاري همراه با اظهار دوستي و تعظيمش در برابر خوانندگان ضد انقلاب حامي فتنه 88 در «لس انجلس» است.

«محمد رضا گلزار» که در ماه گذشته با حضور در کنسرت سه تن از فعالين تبليغاتي ضد انقلاب و گرفتن عکس يادگاري با ايشان، به سوژه روز رسانه‌هاي ضد انقلاب مبدل شده، در آخرين حضورش و در هنگام برگزاري کنسرت آوازه خوان زن دوران پهلوي، در سالن«نوکيا تياتر»با فرستادن بوسه و تعظيم در مقابل اين مبتذل خوان ضد انقلاب که هم اکنون در خدمت شبکه بهايي من و تو وابسته به سيستم ملکه انگليس است، اظهاردوستي و ارادت مي‌کند.

البته اين حرکت تاسف آور وي نيز از سوي ضد انقلاب‌ها حمايت شده و با سوت و کف و تشويقشان همراه مي‌شود. در اين کنسرت يک قطعه از نمونه کارهاي سياسي اين خواننده ضد انقلاب که همراه با سياه نمايي عليه جمهوري اسلامي است و قبلا در شبکه بهايي من و تو پخش شده، دوباره خوانده مي‌شود.
گفتني است سايت گويا نيوز مرتبط با سرويس اطلاعاتي امريکا (سيا) و بالاترين متعلق به منوشه امير عضو مرتبط با سازمان موساد با انتشار عکس‌هاي يادگاري وي در کنار خوانندگاني که بارها عليه انقلاب اسلامي مردم ايران اشعاري ضد تبليغي خوانده‌اند، از حرکت وي استقبال گرمي کرده‌اند.
منبع:
بولتن نيوز
امتیاز دهی به مقالهسوء استفاده ضد انقلاب از حضور گلزار در کنسرت خوانندگان طاغوتي
سوء استفاده ضد انقلاب از حضور گلزار در کنسرت خوانندگان طاغوتي
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره سوء استفاده ضد انقلاب از حضور گلزار در کنسرت خوانندگان طاغوتي نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: محمدرضا گلزار ، ضد انقلاب ، کنسرت ، من و تو ، مبتذل