مسبی
فرهاد مجيدي در انتهاي فصل براي استقلال بازي مي‌کند

فرهاد مجيدي در انتهاي فصل براي استقلال بازي مي‌کند

ویرایش: 1391/8/13
نویسنده: مورینتز
چت با صاحب مقاله: مورینتز
نامه، علي فتح الله زاده با حضور در نمايشگاه مطبوعات در غرفه هاي مختلف به گفت و گو پرداخت.
وي با حضور در غرفه ايسنا درباره وضعيت اين تيم در ليگ برتر گفت: خدا را شکر استقلال بعد از اينکه توانست مشکل مالي‌اش را حل کند در مسابقات ليگ برتر هم به نتايج خوبي رسيده و حالا با يک بازي کمتر در صدر جدول قرار گرفته است. اين نتيجه حاصل تلاش‌هاي مجموعه باشگاه، سرمربي و بازيکنان زحمت‌کش تيم است. همچنين بايد از هيات مديره همدل باشگاه تشکر کنم که پا به پاي مديرعامل پيش رفتند و از ما حمايت کردند تا اکنون استقلال پرچمدار ليگ برتر باشد.

فتح‌الله‌زاده درباره برنامه‌هاي باشگاهش در طول تعطيلات ليگ برتر گفت: تلاش مي‌کنيم که در طول تعطيلات با انجام برنامه‌هاي مناسب، آمادگي تيم را در سطح مطلوب حفظ کنيم تا در نيم فصل با چند جابجايي و اضافه کردن دو يا سه بازيکن جديد، تيم را تقويت کنيم. به احتمال قوي عماد رضا يکي از بازيکنان جديدي است که در نيم فصل به ما اضافه مي‌شود.

وي در ادامه درباره مشکل مالياتي عماد رضا که باشگاه سپاهان مدعي آن است، گفت: اگر واقعا بحث مالياتي وجود داشته باشد که ما به بازيکن مي‌گوييم آن را پرداخت کند به هر حال ما تلاش مي‌کنيم اين مشکل را حل کنيم. تمام کارهاي سخت با تحمل مشکلات همراه هستند مثلا همين کمپ استقلال که ما سال‌ها برايش زحمت کشيديم و آن را براي استقلال ساختيم تا ديگر مجبور نباشد سالانه 500 ميليون تومان اجاره زمين بدهيم همين حالا با حمله بعضي افراد روبرو مي‌شود، به هر حال اگر آوردن عماد رضا راحت بود که تيم‌هاي ديگر قبلا اين کار را مي‌کردند.

مديرعامل باشگاه استقلال درباره زمان آمدن جانواريو به استقلال گفت: مشکلات ما با اين بازيکن تمام شده است و به احتمال قوي جانواريو ظرف امروز و فردا به ايران خواهد آمد.

فتح‌الله‌زاده در پاسخ به اين سوال که آيا به هوداران قول قهرماني در اين فصل را مي‌دهد يا خير؟‌ گفت: حرف زدن در اين رابطه خيلي سخت است. هواداران مي‌دانند که من نمي‌توانم در اين رابطه قول بدهم اما من در دوران مديريتم به طور ميانگين هر دو سال يک جام گرفته‌ام و فکر مي‌کنم که جام قهرماني امسال بوي آبي مي‌دهد.

وي همچنين بار ديگر به بحث‌هاي مطرح شده در مجمع فدراسيون فوتبال اشاره و خاطرنشان کرد: شخصا اعتقاد دارم که کفاشيان انسان بسيار خوب، دوست داشتني و زحمت‌کشي است اما به اين نتيجه رسيده‌ام که بعضي اطرافيان او که بعضا با ما در قالب دوستي در مي‌آيند هم به ما و هم به کفاشيان لطمه مي‌زنند. من خيلي سعي کرده‌ام که در مقابل اين افراد خويشتنداري کنم اما حس مي‌کنم که خويشتنداري ما، به ما و پرسپوليس لطمه مي‌زند. صبر مي‌کنم تا کفاشيان از سفر باز گردد و آن وقت با او جلسه‌اي خواهم داشت تا برخي صحبت‌هاي جدي را با او مطرح کنم در غير اين صورت مجبور هستم که مانند همان‌ها رفتار کنم.

فتح‌الله‌زاده پيش از اين گفته بود که 50 درصد بودجه سالانه استقلال که تهيه‌اش بر عهده او بوده است فراهم کرده و حالا منتظر 50 درصد وزارت ورزش و جوانان است. مديرعامل باشگاه استقلال در اين رابطه هم گفت: خدا را شکر با قول مساعد وزير ورزش و تلاش هيات مديره ما به ويژه آقاي نجف‌نژاد روند کار را بسيار مثبت مي‌دانم. وزير ورزش هم منتظر است که بودجه مورد نظر به او ابلاغ شود به همين دليل در جلسه اخيري که با ايشان داشتيم از ما تشکر کردند که در نبود بودجه وزارتي، تيم را سرپا نگه داشته‌ايم. مي‌دانم که ايشان دلسوز استقلال و پرسپوليس هستند و مطمئن هستم که در موقع لازم به ما کمک مي‌کنند.

وي درباره وضعيت فرهاد مجيدي و تصميمش براي آوردن اين بازيکن به استقلال،‌گفت: ديديد که عده‌اي محض بروز يک سوءتفاهم چنان فضا را آلوده کردند که فرهاد را از استقلال دور کنند اما بر کسي پوشيده نيست که رابطه من و فرهاد فراتر از رابطه يک مديرعامل و بازيکن است. با او صحبت کرده‌ام و قرار شده است که او پيش ما بيايد اما او تصميم گرفته که از فوتبال خداحافظي کند. پس عملا نمي‌تواند به عنوان بازيکن به تيم باز گردد. ما تصميم گرفته‌ايم که او را راضي کنيم تا در چند بازيکن آخر فصل براي ما بازي کند تا فوتبالش را انشاءالله با قهرماني استقلال به پايان برساند، پس از آن هم يک بازي خداحافظي خوب با يک تيم معتبر خارجي برايش ترتيب مي‌دهيم و پس از آن از او در کادر فني استفاده خواهيم کرد.

فتح الله زاده همچنين با حضور در غرفه خبرگزاري مهر در نوزدهمين نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاري ها در خصوص پيوستن احسان حاج صفي و رضا عنايتي به استقلال گفت: در خصوص جذب بازيکن ما منتظر نظر امير قلعه نويي هستيم تا وي نفرات خود را اعلام کند تا ما در پي جذب بازيکنان مورد نظر وي باشيم.

وي در پاسخ به اين سئوال که آيا ساموئل نيز از تيم جدا خواهد شد يا خير، گفت: ساموئل بازيکن بسيار خوبي است و از ما جدا نخواهد شد و در کنار ما تا پايان فصل خواهد بود.

مديرعامل باشگاه استقلال مشکلات مالي باشگاه را حل شده دانست و افزود: خوشبختانه در خصوص مسائل مالي باشگاه به يک وضعيت نرمال رسيده ايم و مشکلي از بابت پرداخت بازيکنان نداريم و آنها در کمال آرامش تمرينات خود را انجام مي دهند.

فتح الله زاده در خصوص بازي تيم ملي فوتبال ايران مقابل ازبکستان گفت: ان شاء الله ملي پوشان با يک بازي بسيار خوب و زيبا ازبکستان را شکست خواهند داد و تقريبا صعود خود را به جام جهاني قطعي خواهند کرد. همه موظف هستيم به استاديوم رفته و براي پيروزي تيم‌مان به تشويق بازيکنان بپردازيم.

مديرعامل باشگاه استقلال در خصوص مصاحبه هاي رويانيان نيز گفت: ما با همديگر دوست هستيم و هيچ مشکلي با يکديگر نداريم و تمام تلاشمان موفقيت و پيروزي تيم هايمان است.

فتح‌الله‌زاده در بازديد از غرفه خبرگزاري نسيم هم اظهار داشت: توزي از استقلال مي‌رود و عماد رضا در نيم‌فصل به ما اضافه مي‌شود.ضمتن اينکه دو بازکن جديد نيز به ترکيب آبي‌پوشان اضافه مي‌شود.

فتح الله زاده با حضور در خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران(ايرنا)با اشاره به بازگشت فرهاد مجيدي به استقلال، اظهار داشت: در حال حاضر مجيدي براي حضور در کلاس مربيگري به انگليس سفر کرده و ما به دنبال بازگشت او به استقلال هستيم.

وي خاطرنشان کرد: اين بازيکن قرار است در چهار بازي آخر استقلال به ترکيب تيم ملحق شود و با پيراهن تيم خود از دنياي فوتبال خداحافظي کند.

مديرعامل باشگاه استقلال اظهار داشت: اميدوارم با تزريق پول هاي بيشتر بتوانيم بدهي هاي افرادي چون پرويز مظلومي را نيز پرداخت کنيم.
منبع:
فرهنگ نيوز
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره فرهاد مجيدي در انتهاي فصل براي استقلال بازي مي‌کند نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: فرهاد مجيدي ، فرهاد ، مجيدي ، فوتبال ، استقلال ، ليگ برتر ايران