مسبی
خوزه پس از زدن 6 گل به پيکان: دوباره بايد از صفر شروع کنيم؛

خوزه پس از زدن 6 گل به پيکان: دوباره بايد از صفر شروع کنيم؛

ویرایش: 1391/8/13
نویسنده: bmw535i
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس پس از پيروزي پرگل تيمش برابر پيکان گفت: متاسفانه بعد از اين بازي ليگ دوباره تعطيل مي شود و ما بايد از صفر شروع کنيم.

به گزارش خبرنگار مهر، مانوئل خوزه پس از پيروزي 6 بر صفر عصر چهارشنبه تيمش برابر پيکان در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادي گفت: از اينکه پيروزي شش بر صفر ما باعث تسريع استعفاي ويسي شد ناراحتم. اين طبيعت فوتبال است، اميدوارم او در هر تيم ديگري که مشغول مربيگري مي شود موفق باشد.

سرمربي پرسپوليس در مورد عملکرد تيمش گفت: ما شانس هاي زيادي داشتيم و مي توانستيم حتي گلهاي بيشتري را هم به ثمر برسانيم. بجز گل رضا نورمحمدي که در موقعيت ثابت به ثمر رسيد بقيه گلهاي ما درحرکت بود. ما امروز شش گل به ثمر رسانديم و اين نتيجه پيشرفت ماست. متاسفانه دوباره ليگ 19 روز تعطيل مي شود و تيمها براي اينکه دوباره فرم آماده خود را بدست بياورند بايد از صفر شروع کنند.

خوزه در پاسخ به سئوال خبرنگاري که در مورد آخرين شرايط علي کريمي از او پرسيد گفت: در اين مورد صحبت نمي کنم. خوشحالم که تماشاگران در اين بازي از تک تک بازيکنان ما حمايت کردند و اين پيروزي شش بر صفر را به آنها تقديم مي کنم.

وي در ادامه افزود: انتقادها بايد طبيعي باشد. تيمي که من نبسته ام را نمي شود دو يا سه ماهه به شرايط ايده آل رساند. پرسپوليس باشگاه بزرگي است و انتظارها از اين تيم بالاست و اين موضوع کاملا طبيعي است که همه به دنبال پيروزي باشند. من خودم هم چندان از شرايط فعلي راضي نيستم.

خوزه در پاسخ به سئوال خبرنگاري که از او در مورد خاطره پيروزي 6 بر صفر پرسپوليسي ها پرسيد گفت: يحيي گل محمدي در اواخر بازي اين موضوع را روي نيمکت براي من شرح داد اما مهمترين چيز براي من اين بود که با اين پيروزي اعتماد به نفس بازيکنان به شدت افزايش يافت.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در پايان در پاسخ به خبرنگاري که در مورد بيانيه صبح امروز کي روش سرمربي تيم ملي از او سئوال کرد گفت: اطلاعي از اين بيانيه ندارم هر وقت آن را خواندم پاسخش را خواهم داد.


منبع: ورزش 90
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره خوزه پس از زدن 6 گل به پيکان: دوباره بايد از صفر شروع کنيم؛ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: خوزه ، کريمي