مسبی
جام جهاني فوتسال - تايلند: تيم ملي ايران قهرمان اروپا را متوقف کرد

جام جهاني فوتسال - تايلند: تيم ملي ايران قهرمان اروپا را متوقف کرد

ویرایش: 1391/8/13
نویسنده: bmw535i
جام جهاني فوتسال - تايلند: تيم ملي ايران قهرمان اروپا را متوقف کرد؛ تساوي با اسپانيا در گام اول
12 آبان 1391
مهر- تيم ملي فوتسال ايران که به عنوان قهرمان آسيا به مصاف اسپانيا قهرمان اروپا رفته بود در شرايطي برابر تيم دوم جهان به تساوي دست پيدا کرد که نيمه اول را به اين تيم واگذار کرده بود.

ديدار تيم‌هاي ملي فوتسال ايران و اسپانيا در گروه دوم هفتمين دوره رقابت هاي جام جهاني از ساعت 17:30 امروز جمعه به وقت تهران در سالن ماهوک شهر بانکوک آغاز شد که در پايان نيمه اول اسپانيا با نتيجه 2 بر صفر برابر ايران به پيروزي رسيد.

در اين نيمه شاگردان علي صانعي نمايش خوب و قابل قبولي داشتند اما در دو صحنه غافلگير شدند و اسپانيايي هاي حرفه اي موفق شدند دروازه مصطفي نظري را باز کنند.

اما در نيمه دوم همه چيز تغيير کرد و ملي پوشان فوتسال ايران با نمايشي قابل قبول و برتر از قهرمان اروپا موفق شدند اين شکست را با تساوي عوض کنند.

هر چند تيم ملي فوتسال ايران در نيمه دوم بارها در خطر بازشدن دروازه اش قرار داشت اما در دقيقه 27 اين ديدار مسعود دانشور از يک توپ برگشتي بهترين استفاده را کرد و گل اول را به ثمر رساند.

ملي پوشان ايران که از سوي تماشاگران حاضر در سالن به شدت تشويق مي شدند در ادامه بازهم صاحب توپ و ميدان بودند و در دقيقه 31 موفق شدند توسط حسين طيبي گل دوم را وارد دروازه اسپانيا کنند.

در دقايق پاياني شاگردان علي صانعي اين شانس را داشتند که حتي برابر تيم دوم جهان به پيروزي برسند اما دروازه بان اسپانيا دو موقعيت خوب تيم کشورمان را مهار کرد. هر چند که اسپانيايي ها هم در ثانيه هاي پاياني مي توانستند به پيروزي برسند که اين اتفاق رخ نداد تا دو تيم امتيازات را تقسيم کنند.منبع: ورزش 90
امتیاز دهی به مقاله
جام جهاني فوتسال - تايلند: تيم ملي ايران قهرمان اروپا را متوقف کرد
جام جهاني فوتسال - تايلند: تيم ملي ايران قهرمان اروپا را متوقف کرد
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره جام جهاني فوتسال - تايلند: تيم ملي ايران قهرمان اروپا را متوقف کرد نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: جام جهاني فوتسال ، تيم ملي فوتسال ايران