مسبی
فشنگچي: ژوزه به بازگشت کريمي رضايت داد/ همه بايد از تيم ملي حمايت کنند

فشنگچي: ژوزه به بازگشت کريمي رضايت داد/ همه بايد از تيم ملي حمايت کنند

ویرایش: 1391/8/13
نویسنده: افشینی
خبرگزاري پرسپوليس : هافبک تيم پرسپوليس گفت: راجع به بازگشت علي کريمي با ژوزه صحبت کرديم و اميدواريم اين موضوع هرچه سريعتر اتفاق بيفتد.

اميرحسين فشنگچي با حضور در نوزدهمين دوره نمايشگاه بين‌المللي مطبوعات و خبرگزاري‌ها راجع به برتري پرسپوليس برابر پيکان گفت: فکر مي‌کنم بچه‌ها در اين بازي همدل شدند و توانستيم با ارائه يک بازي خوب مقابل پيکان به برتري برسيم.

فشنگچي ادامه داد: موقعيت‌هاي خوبي به دست آورديم و توانستيم از آنها حداکثر استفاده را ببريم.از اينکه هوادارانمان راضي شدند خوشحاليم و اميدوارم بتوانيم به روند رو به رشدمان ادامه دهيم.

بازيکن تيم پرسپوليس در خصوص بازگشت علي کريمي به اين تيم گفت: من به همراه 11 بازيکن ديگر، راجع به بازگشت علي کريمي با ژوزه صحبت کرديم. فکر مي‌کنم که ايشان هم راضي شدند تا کريمي به تيم برگردد.اميدوارم اين موضوع هرچه سريعتر اتفاق بيفتد.

وي راجع به تعطيلي ليگ برتر به خاطر برگزاري مسابقات تيم ملي در مقدماتي جام جهاني گفت: قطعا باشگاه‌ها از تعطيلي‌هاي پي‌در پي ليگ متضرر مي‌شوند ولي بحث ملي مهمتر است . با توجه به اينکه در شرايط حساسي هستيم بايد همگي از تيم ملي حمايت کنيم.

فشنگچي ادامه داد: اگر مثل بازي با کره همه متحد شويم مي‌توانيم ازبکستان را هم از پيش رو برداريم.

وي شرايط پرسپوليس را رو به رشد دانست و گفت: فکر مي‌کنم اگر همين روند را ادامه دهيم مي‌توانيم حداقل در پايان فصل يکي از 3 تيم برتر ليگ باشيم.


منبع: خبرگزاري پرسپوليس
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره فشنگچي: ژوزه به بازگشت کريمي رضايت داد/ همه بايد از تيم ملي حمايت کنند نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: علي کريمي ، ژوزه ، بازگشت علي کريمي