مسبی
دليل کنار گذاشتن وحيد شمسايي مشخص شد!

دليل کنار گذاشتن وحيد شمسايي مشخص شد!

ویرایش: 1391/8/12
نویسنده: شاهنگ
سرگروه سابق تيم ملي فوتسال ايران گفت: در مصاحبه هاي خود تنها واقعيت ها را در مورد اين رشته ورزشي بيان کردم و از هيچکس ترسي ندارم.
وحيد شمسايي پنجشنبه شب با حضور در غرفه ايرنا، گفت: از طريق فوتسال به همه چيز رسيده ام و فکر مي کنم شايد قسمت اين بود که پس از اين همه افتخار آفريني در جام جهاني حضور نداشته باشم . حالا تنها کاري که مي توانم انجام دهم آرزوي موفقيت براي تيم کشورمان است.

وي ادامه داد: در اين مدت تنها 2 مصاحبه بر عليه مسئولان کميته فوتسال انجام دادم و نمي دانم که دليل خط خوردن من همين مساله بوده است يا خير. اما اين را بدانيد که در اين مصاحبه ها تنها واقعيت هاي فوتسال کشورمان را بيان کردم.

سرگروه سابق تيم ملي فوتسال کشورمان که نامش از سوي علي صانعي براي حضور در جام جهاني حذف شد، گفت: اگر اين حرف ها را زدم تنها براي کمک به فوتسال بود و مطمئن باشد به غير از خدا از هيچکس نمي ترسم.

وي در خصوص شانس تيم ملي فوتسال کشورمان در جام جهاني، تصريح کرد: تيم ما در قرعه بسيار خوبي قرار گرفته و مي تواند به آساني به مراحل بالا تر صعود کند.

وي در پايان اظهار داشت: اگر بخواهيم با اين قرعه در ميان چهار تيم برتر دنيا قرار نگيريم که در آينده خيلي نزديک لطمه سنگيني به فوتسال ايران و اعتبارمان در جهان خواهد خورد.منبع: شهرخبر
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره دليل کنار گذاشتن وحيد شمسايي مشخص شد! نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: وحيد شمسايي ، فوتسال