مسبی
ماجراي کشف جسد حلق آويز جوان مشهدي در پارکينگ

ماجراي کشف جسد حلق آويز جوان مشهدي در پارکينگ

ویرایش: 1391/8/15
نویسنده: شاهنگ
جسد حلق آويز جواني که چند روز قبل با تلاش ماموران آتش نشاني مشهد از خودکشي کردن منصرف شد، در پارکينگ منزل مسکوني اش کشف شد.

به گزارش خراسان، چند روز قبل گروه امداد و نجات آتش نشاني مشهد اطلاع يافتند که يک جوان در منطقه قاسم آباد قصد خودکشي دارد و بلافاصله براي نجات اين جوان به اطراف ميدان ابريشم عزيمت کردند. اين جوان که به دليل اختلاف با يک مرکز ترک اعتياد قصد داشت خود را از بالاي ساختمان چند طبقه به پايين پرت کند با راهنمايي و نصايح ماموران از اقدام به خودکشي منصرف شد. عصر پنجشنبه گذشته جوان مذکور به بهانه نظافت پارکينگ منزل مسکوني اش واقع در بولوار توس به داخل پارکينگ رفت. او که قصد خودکشي داشت با استفاده از پارچه هايي که براي نظافت پارکينگ برده بود خود را از ميله آهني که در سقف قرار داشت حلق آويز کرد و جان سپرد. مادر اين جوان که بيرون از منزل به سر مي برد در بازگشت به منزل هنگامي که در پارکينگ را گشود با پيکر بي جان فرزندش روبه رو شد. بدين ترتيب ماموران انتظامي در جريان ماجرا قرار گرفتند و با حفظ صحنه حادثه، مراتب را به قاضي علي موحدي راد (قاضي ويژه قتل عمد) اطلاع دادند. با حضور مقام قضايي در محل کشف جسد، تحقيقات در اين باره آغاز و مشخص شد که جوان ياد شده از ناراحتي هاي روحي رنج مي برده است و آثار خودزني هاي قبلي نيز روي دستش نمايان بود.


منبع: شهرخبر
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره ماجراي کشف جسد حلق آويز جوان مشهدي در پارکينگ نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: کشف جسد ، جسد حلق آويز ، جوان مشهدي ، جسد حلق آويز جوان مشهدي ، کشف جسد حلق آويز جوان مشهدي در پارکينگ ، ماموران آتش نشاني ، خودکشي ، گروه امداد و نجات ، مرکز ترک اعتياد ، در منطقه قاسم آباد