مسبی
آشنايي با 5 نوشيدني چربي سوز

آشنايي با 5 نوشيدني چربي سوز

ویرایش: 1391/8/15
نویسنده: شاهنگ
نوشيدني هاي بسيار زيادي هستند که مي توانند خاصيت چربي سوزي را براي شما به همراه داشته باشند اما تنها تعدادي از آن ها بسيار خوب و کارآمد هستند. د راين مطلب نگاهي خواهيم داشت به تعدادي از اين نوشيدني هاي چربي سوز که مي توانيد روزانه از آن ها استفاده کنيد.

آب هندوانه


يکي از بهترين و و سلامت ترين آبميوه هاي دنيا اب هندوانه است که مي توانيد به کمک آن ميزان بسيار زيادي از آب بدن را تامين و همچنين چربي هاي اضافي را بسوزانيد. البته به اين نکته توجه داشته باشيد که اگر ذره اي به آن شربت و يا شکر اضافه کنيد ديگر آن حالت اصلي خودش را ندارد. اب هندوانه همچنين ويتامين هاي بسيار زيادي مانند آمينواسيدهاي لازم و همچنين ليکوپن هاي ضد سرطاني دارد.

چاي نعنايي

چاي نوشيدني بسيار مفيدي است و البته در انواع متفاوتي مي توانيد آن را پيدا کنيد. يکي از اين چاي ها، چاي نعنايي است که باعث مي شود تا بدن شما داراي طراوت خاصي شود. اين چاي را بهتر است به صورت طبيعي در خانه و يا از عطاري ها تهيه کنيد. چاي نعنا در کنار تامين کردن آب بدن مي تواند چربي هاي اضافه بدن شما را نيز نابود کند.

آب آناناس


بار ديگر يکي از ميوه هاي مفيد براي چربي سوزي را در پيش داريم. آناناس شايد از دسته ميوه هاي بسيار شيرين باشد اما اب آن در صورتي که به طور طبيعي استفاده شود مي تواند چربي هاي بدن را کاملا نابود کند. اب آناناس داراي موادي است که کمک مي کند تا چربي ها به راحتي خرد شوند.

شکلات تلخ

تا به حال اسمي از نوشيدني هاي شکلاتي شنيده ايد؟اين نوشيدني ها با آب کردن شکلات هاي تلخ و يا ترکيبي به وجود مي آيند. اگر از شکلات هاي بسيار اصيل استفاده کنيد مي توانيد به راحتي بدني بسيار خوب و همچنين شکمي صاف و بدون چربي داشته باشيد.

چاي سبز

در مورد چاي سبز مطالب بسيار زيادي تا به حال گفته شده است و يکي از اصلي ترين آن ها قدرت چربي سوزي چاي سبز است. اين نوشيدني را مي توانيد بعد از ورزش و يا بعد از حمام کردن استفاده کنيد. در اين مواقع چاي سبز بيشتري اثر را روي بدن دارد.


منبع: شهرخبر
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (2 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


mina (09:31   1391/8/17)

maskhaaaaaarasho dar avorde in site !!! ma emtiaz midim sabt nemishe .............. کد: 63پرهام (14:48   1391/8/15)

امتياز ميخواين و امتياز ميديم سايت قبول نميکنه ... کد: 32


 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره آشنايي با 5 نوشيدني چربي سوز نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: 5 نوشيدني چربي سوز ، خاصيت چربي سوزي ، آب هندوانه ، چاي نعنايي ، آب آناناس ، شکلات تلخ ، چاي سبز ، آبميوه ، ويتامين ، چاي نوشيدني بسيار مفيدي