مسبی
مادري فرزندش رابا100ضربه چاقو کشت

مادري فرزندش رابا100ضربه چاقو کشت

ویرایش: 1391/8/12
نویسنده: شاهنگ
يک زن آمريکايي اهل حومه شيکاگو پسر 7 ساله‌اش را با وارد کردن 100 ضربه چاقو، کشته است. او همچنين 50 ضربه چاقو هم به دختر 5 ساله‌اي زده که شاهد کشتن پسر 7 ساله بوده است.


بازپرس پليس اعلام کرده که اين زن عصبانيت از شوهرش را دليل اين اقدام عنوان کرده است. به گفته وي، اين دو کودک پيش از چاقو خوردن، به اين زن التماس کرده‌اند که آن‌ها را نکشد.


اين زن 40 ساله «اليزابت پلاکاسکا» نام دارد و به گفته پليس چندين روايت مختلف از اين جنايت و انگيزه‌هاي خود به پليس گفته است. او در ابتدا به پليس گفته که فردي مهاجم با ورود به خانه اين کودکان را کشته و پس از مدتي مدعي شده است که شيطان در اين 2 کودک رخنه کرده و او در حال مبارزه با شيطان بوده است.


پلاکاسکا نهايتا پذيرفته است که از همسرش که راننده کاميون است و اغلب اوقات او را تنها مي‌گذارد، عصباني بوده و به همين دليل پسرش «جاستين» را کشته است.


«رابرت برلين» بازپرس پليس در اين باره مي‌گويد: «او به کارآگاهان گفته است که فکر مي‌کرده با کشتن «جاستين» به شوهرش مي‌فهماند که چه ضربه‌اي به رابطه‌شان زده است».


پلاکاسکا به پليس گفته است که زماني که پسرش در حال جست‌و‌خيز روي تخت بوده، به او حمله کرده و سپس گلوي او را دريده است.


برلين مي‌گويد: «او چاقويي درآورده و قربانيان را مجبور کرده زانو بزنند و التماس کنند. او شروع به چاقو زدن به جاستين کرده و به او گفته است که او همان شب به بهشت مي‌رود. جاستين شروع به التماس کرده و از مادرش خواسته که دست از اين کار بردارد. اما آنقدر به چاقو زدن ادامه داده تا جاستين مرده است».


وي ادامه مي‌دهد: «او سپس به سمت «اليويا» 5 ساله برگشته و شروع به چاقو زدن به او کرده است. اليويا هم به التماس افتاده، اما مهاجم آنقدر چاقو زده تا او هم از پاي درآمده».


برلين مي‌گويد که پلاکاسکا، اليوياي 5 ساله را تنها به اين دليل کشته که شاهد کشته شدن جاستين بوده است.

با ارسال امتياز از ما حمايت کنيد.


منبع: شهرخبر
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره مادري فرزندش رابا100ضربه چاقو کشت نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: ضربه چاقو ، عصبانيت از شوهرش ، پلاکاسکا ، جاستين