مسبی
بمب قلعه‌نويي آماده شد

بمب قلعه‌نويي آماده شد

ویرایش: 1391/8/15
نویسنده: شاهنگ
چت با صاحب مقاله: شاهنگ
استقلالي ها براي نيم فصل ليگ برتر برنامه هاي ويژه اي دارند و از همين حالا کار جذب چند بازيکن را تمام کرده اند اما با تصميم امير قلعه نويي فعلا قرار نيست درباره اين خريدها اطلاع رساني شود.
سرمربي آبي پوشان که چند هفته قبل ليست بازيکنان مورد نظرش براي حضور در استقلال را به علي فتح الله زاده داده است اخيرا در محفلي از رضايت خود گفته و اعلام کرده که با جذب بازيکنان مورد نظرش استقلال قطعا قهرمان ليگ برتر خواهد شد.


يک منبع آگاه در باشگاه استقلال از ليست مورد نظر امير قلعه نويي خبر داد و گفت: «سرمربي استقلال 5 بازيکن را در ليست خود دارد که يک نفر آنها (عماد محمد رضا) جذب شد و چهار نفر ديگر نيز در ليست انتظار قرار دارند.»


وي افزود: «رضا عنايتي نفر بعدي است که مذاکرات استقلالي ها با وي و باشگاهش (مس کرمان) رضايت بخش بوده و قرار است در نيم فصل ليگ برتر اين بازيکن با ميلاد ميداوودي تعويض شود.»


از سوي ديگر امير قلعه نويي اخيرا به استقلالي ها گفته است که پرونده «توزي» بازيکن ناراضي و برزيلي بايد بسته شود و ديگر او را نمي خواهد و بازيکن ديگري را بجاي وي مد نظر دارد.


از باشگاه استقلال همچنين خبر رسيد که قلعه نويي يک بازيکن خارجي را مد نظر دارد که در پست هافبک وسط ( همانجايي که مجتبي جباري بازي مي کند) توپ مي زند. قلعه نويي چند روز قبل در محفلي مدعي شد که اگر اين خارجي جذب شود بهترين خارجي استقلال طي سالهاي اخير بوده است و همه فوتبال ايران اين خريد را تحسين خواهند کرد.


فتح الله زاده و قلعه نويي عهد کرده اند که تا جذب وي نام او را فاش نکنند و معتقدند که يک رقيب جدي در فوتبال ايران دارند که اگر نام بازيکن مورد نظر آنها را متوجه شود مبلغ بيشتري را به وي پيشنهاد مي دهند.


استقلالي ها از سوي ديگر يک بازيکن داخلي که در پست هافبک چپ بازي مي کند را در ليست خود دارند و کار انتقال وي به استقلال نيز مراحل پاياني اش را طي مي کند.


موضوع حضور فرهاد مجيدي در استقلال، با وجود آنکه بحث رسانه ها است، از سوي امير قلعه نويي تائيد نشده و برخي معتقدند امير همچنان بر مواضع قبلي اش ايستاده و جذب عنايتي نيز در راستاي فراموشي نام فرهادمجيدي روي سکوها صورت خواهد گرفت.
منبع:
شهرخبر
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (1 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


mina (09:26   1391/8/17)

like کد: 60


 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره بمب قلعه‌نويي آماده شد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: قلعه‌نويي ، استقلال ، ليگ برتر ، سرمربي آبي پوشان ، علي فتح الله زاده ، قهرمان ليگ برتر ، عماد محمد رضا ، رضا عنايتي ، مس کرمان ، ميلاد ميداوودي ، مجتبي جباري ، فرهاد مجيدي ، هافبک چپ ، بازيکن برزيلي ، باشگاه استقلال