مسبی
حادثه‌اي عجيب و بي سابقه: بارش گوشت و خون از آسمان!

حادثه‌اي عجيب و بي سابقه: بارش گوشت و خون از آسمان!

ویرایش: 1391/8/12
نویسنده: مورینتز
سالها پيش يعني در تاريخ اوت 1967 واقعه حيرت انگيزي در برزيل اتفاق افتاد, اين واقعه مدتها محققان و دانشمندان را در بهت وحيرت فرو برد . در انروز گروهي از جوانان پرشور که با موتورسيکلت از «ريودوژانيرو » به «سائوپائولو» ميرفتند در بين راه با منظره شگفت انگيزي روبرو شدند که هرگز در عمرشان منظره اي چنين وحشتناک را نديده بودند.

باران عجيبي ميباريد,ولي نميتوانست يک باران معمولي باشد زيرا هوا ابري نبود تا انسان تصور کند که اين يک باران طبيعي است. انچه از اسمان فرو ميريخت تاريکتر و سياهتر از ان بود که انسان تصور کند که قطرات باران است!! يکي از جواناني که در بين موتور سواران بود وکيل دعاوي بنام «مارکوندس فريرو »که در انجا حضور داشت دل بدريا زد و خود را به محل واقعه رساند, ولي با کمال تعجب مشاهده کرد که در منطقه اي به وسعت يک کيلومتر مربع از اسمان گوشت و خون ميبارد!! مطبوعات « سائوپائولو »روز بعد اين واقعه را در تيراژ وسيع بچاپ رساندند و اندازه قطعات گوشت را که از اسمان فرو افتاده بود 5 تا 18 سانتيمتر ذکر کردند , جنس اين گوشت ها اسفنجي و رنگشان بنفش بود و هنوز قطرات خون از انها فرو مي‌چکيد! ماموران پليس در برابر اين حادثه عجيب و بي سابقه, حيرت زده برجاي ماندند و کاري از دستشان ساخته نبود. پس از تحقيق دريافتند که در روز سقوط اين اشياء از اسمان, هوا صاف و افتابي بوده و در لحظه وقوع اين حادثه هيچ هواپيمائي بر فراز ان منطقه پرواز نميکرده است.
در اخر چون هيچ مدرکي براي توضيح اين بارش عجيب بدست نيامد پليس برزيل با جمع اوري قطعات گوشت از روي زمين پرونده اين ماجرا را مختومع اعلام کردند !!


منبع: سايت بيترين
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره حادثه‌اي عجيب و بي سابقه: بارش گوشت و خون از آسمان! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: واقعه حيرت انگيز ، بارش گوشت و خون ، برزيل