مسبی
ساخت «پايتخت 2» براي نوروز قطعي شد

ساخت «پايتخت 2» براي نوروز قطعي شد

ویرایش: 1391/8/12
نویسنده: مورینتز
مدير گروه فيلم و سريال شبکه يک مي‌گويد ساخت سريال «پايتخت 2» براي نوروز سال 92 قطعي است.


به گزارش خبرآنلاين، رحمان سيفي‌آزاد مدير گروه فيلم و سريال شبکه يک و چهار سيما که مهمان غرفه گروه رسانه‌اي خبر در نمايشگاه مطبوعات بود، گفت: «ما در بحث ساخت سريال‌ها اهداف تعريف شده‌اي را در نظر داريم و همگام با خواست جامعه رويکرد ما در گروه فيلم و سريال هم به‌‌ همان سمت حرکت مي‌کند.»


اودامه داد: «هدف اول ما طراحي و ساخت سريال‌هايي با درجه کيفي بالا است. علاوه بر آن ترکيبي از هنرمندان جوان و پيشکسوت را در کنار هم قرار داده‌ايم تا توليدات بهتري را در فيلم و سريال‌ها شاهد باشيم و درحد امکان از نقطه متوسط کيفيت پايين‌تر نياييم.»


سيفي آزاد در ادامه با اشاره به گسترش شبکه‌هاي ماهواره‌اي و تکنولوژي‌هاي ارتباطي، گفت: «وجود اين ابزار‌ها باعث مي‌شود تا ما هر روز در يک رقابت تنگاتنگ سعي کنيم تا کيفيت آثارمان را براي جذب مخاطب بالا ببريم. هر چند که مخاطبان ما هم متوجه اين موضوع هستند که چه برنامه‌هايي مي‌تواند سلامت خانواده‌ها را حفظ کند. تمام تلاش ما اين است که کيفيت سريال‌ها را به لحاظ مولفه‌هاي جذابيت بالا ببريم.»


او در ادامه در پاسخ به اين سوال که شبکه يک سيما به لحاظ کميت توليد آثار نمايشي چه هدفي را پيش رو دارد، گفت: «ساخت سريال‌هاي فاخر يا مجموعه الف ويژه مديريت مستقلي درمعاونت سيما دارد که براي اين بخش طي يک برنامه ريزي 10 ساله اهدافي تعريف شده است و افق روشني پيش رو داريم.»


او ادامه داد: «ما در حال تدارک ساخت «پايتخت 2» براي ايام نوروز شبکه يک سيما هستيم و شرايط را براي توليد اين سريال فراهم مي‌کنيم. «پايتخت 2» جزو گزينه‌هاي اصلي ما براي پخش نوروزي شبکه يک است.»


سيفي آزاد ادامه داد: «ما تا پايان سال 92 مجموعه‌هايي را در دست ساخت و يا توليد داريم که سريال‌هايي چون «نوشدار»، «ميلياردر»، «نون خامه‌اي»، «بازي دو گانه»، «عبور پاييزي» از چمله آن‌ها است.»


منبع: خبر آنلاين
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره ساخت «پايتخت 2» براي نوروز قطعي شد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: سريال نوروزي ، پايتخت 2