مسبی
دستگيري عامل هتک حيثيت دبير اصفهاني

دستگيري عامل هتک حيثيت دبير اصفهاني

ویرایش: 1391/8/11
نویسنده: مورینتز
مشکلات خانوادگي و خصومت شخصي دختر مدير مدرسه منجر به هتک حيثيت دبير اصفهاني شد.
پايگاه اطلاع‌رساني پليس فتا: رئيس پليس فتا استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار ما اعلام کرد : پيرو شکايت يکي از دبيران آموزش و پرورش استان مبني بر هتک حيثيت وي از طريق انتشار مطالب کذب، در دستور کار مأموران اين پليس قرار گرفت.

سرهنگ خسروي در ادامه گفت: بنابر اظهارات شاکيه حدود يک ماه پيش تاکنون فرد يا افراد ناشناسي پست الکترونيکي با نام و مشخصات وي ايجاد کرده و بوسيله آن به تمامي همکاران و آشنايان و از جمله خودم و همسرم اي‌ميل‌هايي با مضمون توهين و افترا و موارد غيراخلاقي ارسال مي‌کند که اين امر موجبات هتک حيثيت و آبروريزي بنده را فراهم و وجهه اجتماعي مرا تخريب کرده است.
رئيس پليس فتا استان اصفهان عنوان کرد: ابتدا در خصوص صحت و سقم ادعاي شاکيه تحقيقات لازم انجام سپس پرونده به صورت فني و تخصصي مورد بررسي قرار گرفت که مشخص شد اي‌ميل‌هاي موصوف از طريق سيستم‌هاي رايانه‌اي چندين کافي‌نت در اصفهان صورت گرفته است.
اين مقام انتظامي افزود: پس از استعلام‌هاي صورت گرفته نهايتاً متهمه که دختر مدير مدرسه‌اي که شاکيه در آن مدرسه مشغول به خدمت مي‌باشد شناسايي، لذا از وي پيرامون موضوع تحقيق شد که ابتدا منکر هرگونه بزهي شد، نهايتاً پس از رويت شواهد و مدارک به جرم خود اعتراف و انگيزه خود را خصومت شخصي و مشکلات خانوادگي عنوان کرد.
رئيس پليس فتا استان اصفهان در پايان به متخلفين در فضاي مجازي هشدار داد: هرگونه هتک حرمت و انتشار مطالب کذب و دروغين عليه افراد در فضاي مجازي که موجب بي آبرويي ديگران شود جرم تلقي شده و با عاملين آن برخورد خواهد شد .


منبع: پايگاه اطلاع‌رساني پليس فتا
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره دستگيري عامل هتک حيثيت دبير اصفهاني نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: مشکلات خانوادگي ، هتک حيثيت ، مجرم ، دبير اصفهاني ، دستگيري ، پليس فتا