مسبی
حضور قطعي سه کانديداي اصولگرا در انتخابات

حضور قطعي سه کانديداي اصولگرا در انتخابات

ویرایش: 1391/8/11
نویسنده: شاهنگ
دبيرکل جامعه اسلامي دانشگاهيان ابراز اميدواري کرد که کانديداي اصولگرايان معتدل و منطقي، برنده انتخابات آينده رياست‌جمهو‌ري باشد.
علي عباسپور تهراني با حضور در غرفه ايسنا در نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاري‌ها، در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي اين خبرگزاري اظهار کرد: آنچه در انتخابات مجلس نهم و بويژه در زمان انتخاب هيات رييسه شاهد بوديم، شکاف اصولگرايان را عميق‌تر کرد و به نظر مي‌رسد عواملي که موجب اختلاف نظر اصولگرايان در انتخابات مجلس شده بود، اگر بيشتر و علني‌تر نشده باشد کمتر هم نشده است و در نتيجه من فکر مي‌کنم ‌انتخابات آينده به نحوي نخواهد بود که جبهه اصولگرايي بتواند به وحدت دست پيدا کند و همه روي يک کانديدا اتفاق نظر داشته باشند.

وي با پيش‌بيني اينکه حداقل سه نفر از جريان اصولگرا کانديدا خواهند بود، ‌تصريح کرد: ما در موقعيتي هستيم که وجود اين تعداد کانديدا در جريان اصولگرا قابل قبول است و لازم است تفکرات مختلف خود را عرضه کنند.

نماينده مردم تهران در مجلس هشتم درباره حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات آينده رياست‌جمهوري نيز يادآور شد: اصلاح‌طلبان تندرو جايگاهي در فضاي سياسي کشور ندارند اما بخش قابل قبولي از اصلاح‌طلبان کاملا چارچوب نظام را قبول دارند، قانون اساسي را مي‌پذيرند و منطقي هستند. قطعا وجود اين افراد در انتخابات شور و هيجان بيشتري ايجاد مي‌کند لذا ما اميدواريم که آنها حتما در انتخابات آينده حضور داشته باشند.

عباسپور‌ تهراني‌ با بيان اينکه <نگرش تندروانه بخشي از اصولگرايان در جامعه به نفع بکارگيري همه نيروها در جهت پيشرفت کشور نيست>،‌ گفت: ما اميدواريم اصولگرايان معتدل و منطقي که طيف گسترده‌اي از متخصصان را شامل مي‌شوند کانديداي خوبي در انتخابات آينده رياست‌جمهوري داشته باشند و کانديداي آنها بتواند برنده انتخابات باشد.


منبع: شهرخبر
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (2 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


احمد (14:40   1391/8/16)

ishalla bza beshe baad bia ray bd... کد: 47محسن (12:16   1391/8/13)

اگر حداد عادل کانديد بشه من بهش راي ميدم کد: 21


 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره حضور قطعي سه کانديداي اصولگرا در انتخابات نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: کانديداي اصولگرايان ، کانديداي انتخابات