مسبی
صفحه کليد بي سيم خورشيدي براي مک، آي فون و آي پد

صفحه کليد بي سيم خورشيدي براي مک، آي فون و آي پد

ویرایش: 1391/8/12
نویسنده: جمال ام
چت با صاحب مقاله: جمال ام
نابغه هاي Logitech اينبار هم دست به ابتکار جالبي زده اند که شما را شگفت زده خواهند کرد . صفحه کليد بي سيم خورشيدي که به راحتي بين سيستمهاي مکينتاش طريق بلوتوث سوئيچ ميشود و ميتوانيد همزمان با چندين دستگاه کار کنيد .

نواز فلزي سياه رنگي که در بالاي اين کيبورد قرار داد همه ما را به ياد ماشين حسابهاي قديمي مياندازد که هم با نور خورشيد و هم با باطري کار ميکردند . اين ايده به نظر ميرسد که ابتکار عمل را براي ساخت چنين کيبورد جالبي رقم زده باشد . اين کيبورد نازنين بي سيم حتي با نور کوچکترين لامپها سارژ ميشود و شما نگران شارژ شدن آن نيستيد .

فقط کافي هست که يک دکمه ( همان دکمه بلوتوث ) را فشار دهيد … صبر کنيد .. چي شد؟

هر کسي که تا به حال سعي کرده باشه صفحه کليد بي سيم کامپيوتر خودش رو براي استفاده در آي پاد لمسي يا آي پد به کار بگيرد متوجه دردسر ها و مشکلات فراوان آن شده است . شما بايد صفحه کليد را به دستگاه معرفي کنيد و با کارهاي خود برسيد . و پس از آن اگر شما مايل به استفاده از صفحه کليد در کامپيوتر خودتون باشيد بايد اين روند پر دردسد را دوباره تحمل کنيد .

K760 در اين کار دشوار را منسوخ مي سازد، لاجيتک با استفاده از برنامه نويسي خلاقانه خود و قدرت با شکوهش به راحتي از طريق بلوتوث ميتواند دستگاه را بين اپل به مکينتاش برعکس تغيير بدهد بدون اينکه شما را دچار دردسر و عصبانيت کند .
منبع:
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (1 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


سوال (14:07   1391/8/12)

برد پوششي اش چقدره؟
يعني حداکثر از چه فاصله ايي سيستم کي برد را مي شناسه؟ کد: 16


 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره صفحه کليد بي سيم خورشيدي براي مک، آي فون و آي پد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: صفحه کليد ، دانلود ، دانلود رايگان ، صفحه کليد خورشيدي ، مطالب جالب ،