مسبی
ويسي از سرمربيگري پيکان استعفا کرد

ويسي از سرمربيگري پيکان استعفا کرد

ویرایش: 1391/8/11
نویسنده: saeidm21
سرمربي تيم فوتبال پيکان تهران پس از شکست سنگين برابر پرسپوليس از سمت خود استعفا کرد.

عبدالله ويسي سرمربي تيم فوتبال پيکان پس از شکست 6 بر صفر برابر پرسپوليس در هفته چهاردهم ليگ برتر از سمت خود استعفا کرد.

مخالفت باشگاه پيکان با استعفاي ويسي

محمد جمشيدي در گفت‌وگو با خبرگزاري فارس درباره شکست 6 بر صفر پيکان برابر پرسپوليس گفت: فوتبال همين است و شيريني و تلخي دارد. روزي شما مي‌بريد و روزي مي‌بازيد. وقتي سررشته تيم گم مي‌شود چنين اتفاقي رخ مي‌دهد.

وي ادامه داد: مربي نمي‌خواهد اين اتفاق رخ دهد اما يک نقطه کوري در تيم است که چنين نتايجي رخ مي‌دهد. در دفاع مشکل داريم و بايد اين مسئله را حل کنيم. تيم جوان و با انگيزه‌اي داريم.

رئيس هيئت مديره باشگاه پيکان تصريح کرد: بازيکنان جوان هيچ موقع دنبال باخت نيستند. آنها سرشان را براي تيم مي‌دهند. زماني که بازيکني از لحاظ مالي با شرايط پايين به تيم مي‌آيد نمي‌خواهد تيمش شکست بخورد اما وقتي يک گل خورده مي‌شود تيم کم‌کم وارد حاشيه و مشکل‌ساز مي‌شود. شايد علت اين امر، بي‌تجربگي بازيکنان باشد. زماني که فشار به بازيکنان وارد مي‌شود آنها گل‌هاي بيشتري دريافت مي‌کنند. ما هم از اين مسئله ناراحت هستيم.

جمشيدي در مورد استعفاي ويسي پس از بازي به فارس گفت: ويسي عصباني و ناراحت بوده و چنين موضوعي را گفته است. اين موضوع نشان مي‌دهد او يک مربي حرفه‌اي است. هيئت مديره باشگاه در مورد انتخاب خود مطمئن است و صد در صد از ويسي حمايت مي‌کنيم.

وي افزود: پس از بازي با ويسي صحبت کردم. او اين کار را انجام داده تا دست هيئت مديره باز باشد. برخي مربيان هستند که با اين که شکست مي‌خورند از تيم نمي‌روند تا اخراج شوند و تمام پول خود را بگيرند اما ويسي چنين اخلاقي ندارد.

رئيس هيئت مديره باشگاه پيکان با اشاره به سالم و کم‌هزينه بودن ويسي، تصريح کرد: ويسي مربي جوان و با انگيزه‌اي است و با اين خصوصيات بايد مورد حمايت قرار بگيرد. به عنوان رئيس هيئت مديره اعلام مي‌کنم قاطعانه از او حمايت مي‌کنم و مي‌دانم ساير اعضاي هيئت مديره نيز از او حمايت مي‌کنند.

جمشيدي در پاسخ به اين سؤال که آيا بازيکنان پيکان به علت اين شکست جريمه مي‌شوند، اظهار داشت: چنين چيزي وجود ندارد. ما در موقعيت خطر نيستيم. يک بازي کمتر داريم و در رده چهاردهم هستيم. مي‌خواهيم حرکت رو به جلوي خود را ادامه دهيم. هم از تيم و هم از ويسي حمايت مي‌کنيم و همه مي‌دانند هيئت مديره پيکان با يک اتفاق تغييراتي را انجام نمي‌دهد.

وي افزود: روز يکشنبه جلسه کميته فني را برگزار مي‌کنيم تا درباره نقاط ضعف تيم تصميم بگيريم. در دفاع مشکل داريم و اگر نياز باشد براي جذب بازيکن اقدام مي‌کنيم.


منبع: www.varzesh3.com
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره ويسي از سرمربيگري پيکان استعفا کرد نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: ويسي ، استعفا ، فوتبال ، پيکان ، شکست سنگين ، استعفاي ويسي