مسبی
«علي عبدالمالکي» بار ديگر دهم آبان در سالن ميلاد نمايشگاه‌ بين المللي

«علي عبدالمالکي» بار ديگر دهم آبان در سالن ميلاد نمايشگاه‌ بين المللي

ویرایش: 1391/8/11
نویسنده: saeidm21
چت با صاحب مقاله: saeidm21
«علي عبدالمالکي» بار ديگر دهم آبان در سالن ميلاد نمايشگاه‌ بين المللي :
«در مورد آلبوم بدقولي نکرده‌ام»
پس از يکي دو اجراي موفق در تهران، علي عبدالمالکي بار ديگر در تهران و سالن ميلاد نمايشگاه بين المللي روي صحنه خواهد رفت. انتشار آلبوم اين خواننده که سال گذشته براي اولين بار در تهران به برگزاري اجراي زنده پرداخت، ‌ همچنان در هاله‌اي از ابهام قرار دارد و هيچ خبر تائيد شده‌اي در اين باره در رسانه‌ها منتشر نشده است. اين کنسرت در روز 10 آبان و فعلا يک سانس قرار است روي صحنه برود که پيش بيني مي‌شود يک سانس ديگر هم به اين برنامه اضافه شود.

مدير برنامه‌هاي «عبدالمالکي» درباره اين اجرا گفت: «از اجراهاي قبلي نتايج خوبي را گرفتيم و همين باعث به اين فکر بيفتيم که باز هم اجراهاي ديگري را در تهران داشته باشيم. شور و حال خوب و جالب توجهي در صفحات هواداري و سايت دوستداران علي بوجود آمد که همين اتفاق‌ها انرژي بالايي را به سمت ما روانه کرد. همين باعث شد به پيشنهادهاي اجراي زنده‌اي که از سوي دوستان برنامه گذار مي‌شد پاسخ مثبت بدهيم.»

* عبدالمالکي: در مورد ‌آلبوم بدقولي نکرده‌ام

علي عبدالمالکي هم که اين روز‌ها به شدت درگير تمرين کنسرت و آخرين مراحل ساخت آلبوم‌اش است درباره اجراي جديدش به تماشا گفت: ‌ «چند کار جديد را در حال ساختن هستيم که مي‌خواهيم آن‌ها را قبل از تاريخ کنسرت بصورت اينترنتي منتشر کنيم. در اجراي جديد، هم از اين قطعات جديد و هم از برخي قطعاتي که در اجراهاي گذشته نخوانده‌ايم استفاده خواهيم کرد تا از برنامه قبلي فاصله بگيريم و وارد فضاي تکرار نشويم. برخي برنامه‌ها هم داريم که دوست دارم تا لحظه اجرا سکرت بماند تا داغ داغ حاضرين در سالن را غافلگير کند.»

* در مورد آلبوم بدقولي نکرده‌ام

عبدالمالکي همچنين درباره به تاخير افتادن چندين و چند باره انتشار نخستين آلبومش گفت: ‌ «من بدقولي نکرده‌ام ولي برخي اتافاقات ناخواسته باعث شد ماجراي انتشار آلبومم به تاخير بيفتد. ولي باز هم با اين اوصاف همه سعي و تلاشم را مي‌کنم تا در نزديک‌ترين زمان ممکن آلبوم را در بازار منتشر کنم تا در برنامه‌هاي زنده‌ام بتوانم آثار جديد را اجرا کنم. تا يک جايي پروسه انتشار آلبوم دست من است و از يک جايي به بعد ديگر منوط به اخذ مجوز‌هاي لازم است. ولي باز هم با اين حال قول مي‌دهم که به زودي اخبار رسمي و دقيق انتشار آلبوم‌ام را منتشر کنم تا ديگر بيش از اين در بين مخاطبان بدقول نشوم.»

* بهترين‌هاي کنسرت در ايران

اين خواننده درباره بهترين خواننده‌ها در ايران در زمينه اجراي زنده گفت: «به شخصه اجراي زنده رضا صادقي در ايران را خيلي دوست دارم. بسيار پر انرژي و قوي و جذاب سالن را کنترل مي‌کند و همين باعث شده که اجراهاي شلوغي را داشته باشد. بابک جهانبخش و يگانه هم همين طور. اجراهاي زنده خوب و مسلطي دارند. براي همين به نظرم بهترين‌هاي کنسرت در ايران را آن‌ها تشکيل مي‌دهند. ‌»
منبع:
اختصاصي سايت موسيقي ما
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره «علي عبدالمالکي» بار ديگر دهم آبان در سالن ميلاد نمايشگاه‌ بين المللي نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: علي عبدالمالکي ، سالن ميلاد ، نمايشگاه‌ بين المللي ، کنسرت ، 10 ابان ، علي عبدالمالکي ، عکسهاي کنسرت علي عبدالمالکي