مسبی
لهجه کرماني کاراکتر هنگامه را رنگ آميزي کرد

لهجه کرماني کاراکتر هنگامه را رنگ آميزي کرد

ویرایش: 1391/8/10
نویسنده: مورینتز
چت با صاحب مقاله: مورینتز
يکتا ناصر بازيگر فيلم سينمايي «يکي مي‌خواهد باهات حرف بزنه» در گفت‌وگو با هنر آنلاين در مورد ويژگي هاي نقش هنگامه گفت: هنگامه نقش جذاب و زيبايي بود. دختري ساکت ، مظلوم . متين شهرستاني که شکل زندگي اش او را در شرايط خاصي قرار داده است.
بازيگر «روز برمي‌آيد» با اشاره به نزديک بودن سن و سال هنگامه با سن و سال خودش تصريح کرد: بيشتر علاقه دارم نقش هايي را در سينما بازي کنم که به سن و سال خودم نزديک باشد. با اين نوع نقشها‌بهتر و راحت تر مي‌توانم ارتباط برقرار کنم . در اين چند ساله اخير بارها‌به من ايفاي نقش دختران کم سن و سال پيشنهاد شده که نقش هاي خوب و ماندگاري هم بودند اما بازي در اين نقش ها‌ را به دليل تفاوت سني بازي نکردم.
ناصر با اشاره به اينکه ممکن است تماشاگر اين نوع نقشها‌را باور نکند گفت: مهم ترين حلقه ارتباطي تماشاگر با نقش باور کردن بازي بازيگر است که يکي از دلايل اين باور پذيري از نظر من نزديک بودن سن وسال بازيگر به کاراکتر است. در مورد من که از سن و سال پائيني کار بازيگري را شروع کرده ام ، اين تصور وجود دارد که سن و سال بيشتري دارم وبه هر حال بايد بازيگر مواظب اين مسائل که ممکن است جزيي و يا بي اهميت به نظربرسد باشد.
بازيگر «عاشق مترسک» در مورد پيش بيني اش از ميزان موفقيت نقش هنگامه در جشنواره فيلم فجر گفت: با خواندن اين نقش قبل از شروع فيلمبرداري متوجه شدم که نقش هنگامه به رغم سکوتش نقشي متفاوت است و استفاده از لهجه کرماني به اين نقش رنگ و لعاب و رنگ آميزي مي‌بخشيد.
اين بازيگر با اشاره به راهنمايي هاي درست کارگردان براي ايفاي اين نقش افزود: منوچهر هادي قبل از شروع فيلمبرداري ابعاد ويژگي هايي اين نقش را و تاثيرش را بر درام داستان برايم توضيح داد و با اتکا به تجربيات دوران بازيگريم و فيلم نامه کامل و موجز نقش را بازي کردم.
يکتا ناصر در سي امين جشنواره فيلم فجر با بازي در نقش هنگامه توانست سيمرغ بلورين بهترين بازيگر نقش مکمل زن را به دست بياورد.
منبع:
هنر آنلاين
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره لهجه کرماني کاراکتر هنگامه را رنگ آميزي کرد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: يکتا ناصر ، لحجه کرماني ، فيلم