مسبی
دانشجويي استادش را اغفال کرد

دانشجويي استادش را اغفال کرد

ویرایش: 1391/8/10
نویسنده: مورینتز

رييس پليس فتا استان خراسان‌رضوي گفت: اعتماد بي‌جا استاد مشهدي به دانشجو باعث هتک حرمت استاد در فضاي سايبري شد.
سرهنگ عرفاني درباره اين پرونده گفت: خانم جواني با ارائه مرجوعه‌قضايي به دليل هتک‌حرمت و اخاذي از وي در فضاي سايبري براي تنظيم شکواييه به اين پليس مراجعه که موضوع در دستور کار کارشناسان قرار گرفت.


عرفاني ادامه‌داد: در تحقيقات اوليه از اين خانم که استاد دانشگاه است، مشخص شد دانشجوي وي که از بيماري‌اش مطلع شده، به قصد اخاذي به او نزديک و با اغفال استاد خويش، وي را ترغيب به انرژي درماني در فضاي سايبر، از طريق چاکراه‌هاي بدن کرده و با بدست آوردن اطلاعات محرمانه و عکس‌هاي خصوصي استاد خود، شروع به آزار تهديد و کلاهبرداري از وي کرده است.

عرفاني افزود: کارشناسان پليس فتا با استعلام از مبادي ذي‌ربط و اقدامات پليسي موفق به رديابي متهم در فضاي سايبري شدند و به محض شناسايي متهم وي را به پليس فتا دلالت داده و متهم با ديدن شواهد لب به سخن گشود و به بزه انتسابي خود اعتراف و پس از تحقيقات تکميلي، پرونده به همراه متهم براي سير مراحل قانوني تحويل دادسرا شد.

بر اساس اعلام پليس فتا عرفاني به شهروندان توصيه‌کرد: فضاي سايبري مانند لبه تيغ است که اگر در استفاده از آن بي‌احتياطي شود خطرساز و جبران‌ناپذير است. پس دقت کنيد که به هيچ عنوان اطلاعات شخصي خود را در اختيار ديگران قرار ندهيد.


منبع: بولتن نيوز
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره دانشجويي استادش را اغفال کرد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: پليس فتا ، استاد دانشگاه ، فضاي سايبر