مسبی
بازسازي صحنه حمله مرگبار خيابان مدني

بازسازي صحنه حمله مرگبار خيابان مدني

ویرایش: 1391/7/29
نویسنده: Raymvnd

تابناک
جزئيات حمله مرگبار خيابان مدني با چاقوي قصابي

رييس پليس پيشگيري تهران بزرگ با بيان اينکه متهم 23 ساله حادثه روز گذشته خيابان مدني خود را در فرماندهي انتظامي قم به پليس معرفي کرده است، گفت: يک تن از مجروحان حادثه روز گذشته به علت شدت جراحت، جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرنگار «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سرهنگ محسن خانچرلي صبح سه‌شنبه در نشست خبري با بيان جزئيات حادثه روز گذشته خيابان مدني، گفت: در ساعت 11:37 روز دوشنبه ماموران کلانتري 127 نارمک از طريق دريافت پيامي از مرکز فوريت‌هاي پليسي 110در جريان وقوع يک فقره درگيري منجر به جرح در خيابان شهيد مدني قرار گرفتند.

وي با بيان اينکه پس از دريافت اين خبر ماموران در کمتر از پنج دقيقه در صحنه حادثه حضور پيدا کردند، گفت: ماموران با حضور در صحنه با پيکر خونين مردي که به امر قصابي در خيابان شهيد مدني مشغول بود، روبرو شدند.

خانچرلي با بيان اينکه تحقيقات ماموران ادامه داشت تا اينکه اخباري مبني بر مجروح شدن 11 نفر ديگر در خيابان شهيد مدني به ماموران کلانتري 127 نارمک اطلاع داده شد، گفت: ماموران با حضور در صحنه حادثه دريافتند که ضارب پس از مضروب کردن مرد قصاب، اقدام به مضروب کردن 11 نفر ديگر کرده است.

رييس پليس پيشگيري تهران بزرگ ضمن تشکر از همکاري مردم، عنوان کرد: همکاري صميمانه مردم در ارائه اخبار و تصاوير فرد ضارب توانست پليس را در شناسايي هرچه سريعتر فرد ضارب ياري کند، به گونه‌اي که يک ساعت پس از وقوع حادثه، پليس سرنخ‌هاي مهمي در خصوص هويت و محل سکونت ضارب به دست آورد.

وي با بيان اينکه تحقيقات کارآگاهان ادامه داشت تا اينکه خبري مبني بر معرفي ضارب به يکي از کلانتري‌هاي شهرستان قم واصل شد، گفت: ضارب پس از اطلاع از پيگيري‌هاي پليس، براي دستگيري‌اش خود را به يکي از کلانتري‌هاي فرماندهي انتظامي قم معرفي کرده بود که با هماهنگي صورت گرفته، متهم در اختيار پليس تهران قرار گرفت.

خانچرلي با بيان اينکه در بازجويي‌هاي به عمل آمده مشخص شد که ضارب جواني 23 ساله به نام «حسين ک» است، گفت: تحقيقات نشان داد که اين جوان به دليل اختلافات خانوادگي با مادربزرگ خود در خيابان شهيد مدني زندگي مي‌کند.

وي با بيان اينکه تاکنون اين فرد هيچ انگيزه‌ خاصي را براي انجام اين عمل خود، اعلام نکرده است، گفت: «حسين» در اعترافات خود عنوان کرد که حوالي ظهر به منزل مراجعه کرده و بنا به دلايلي عصباني شده و با حضور در قصابي محل، از وي درخواست چاقو کرده و پس از دريافت چاقو، علاوه بر مجروح کردن قصاب، اقدام به مجروح کردن 11 تن ديگر نيز مي‌کند.

رييس پليس پيشگيري تهران بزرگ با بيان اينکه بررسي سوابق «حسين» نشان داد که وي داراي سه فقره سابقه کيفري در زمينه زورگيري، استعمال مواد مخدر و سرقت موتورسيکلت است، گفت: تحقيقات تکميلي براي يافتن انگيزه اصلي اين فرد و همچنين ديگر سوابق «حسين»‌ ادامه دارد.

خانچرلي با اعلام خبر فوت يکي از مجروحان اين حادثه، گفت: يکي از مجروحان اين حادثه که مرد بود، به علت شدت جراحات وارده، جان خود را از دست داد.

وي با بيان اينکه بررسي‌هاي پليس نشان داد که «حسين» چند ماهي به همراه پدر خود در يک کشتارگاه فعاليت مي‌کرده، در مورد برخي شايعات مبني بر قصد ورود اين فرد به يک مدرسه، گفت: اين فرد قصد ورود به مدرسه را نداشته و در حين تردد اقدام به مجروح کردن ديگران کرده است.

رييس پليس پيشگيري تهران بزرگ با بيان اينکه تاکنون «حسين» هيچ انگيزه خاصي را براي انجام اين عمل خود اعلام نکرده است، گفت: با اين حال اقدامات پليس براي يافتن انگيزه اصلي اين فرد،‌ ادامه دارد.

خانچرلي در پاسخ به سوال ايسنا مبني بر برخي شايعات در مورد استعمال مواد مخدر شيشه در حين ارتکاب اين عمل گفت: تا کنون اين فرد در مورد مصرف مواد مخدر شيشه صحبتي نکرده است، اما پس از اتمام بازجويي‌هاي اوليه، آزمايشات لازم براي يافتن علت اصلي اين عمل انجام مي‌شود.


منبع:

http://www.persianv.com

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره بازسازي صحنه حمله مرگبار خيابان مدني نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: حوادث ، مرگبار ، بازسازي ، جوان شيشه اي ، حمله به شهروند ، خيابان ، خيابان مدني