مسبی
زايمان مخفيانه دختر 14 ساله در حمام

زايمان مخفيانه دختر 14 ساله در حمام

ویرایش: 1391/7/26
نویسنده: سیما5862
اين دختر نوجوان که باردار بوده و حاملگيش را از همه پنهان کرده بود به صورت مخفيانه و در شرايطي سخت در حمام خانه زايمان کرد، اين خبر در حالي جنجالي شد که وي نوزادش را که يک پسر بود خفه کرده و در يک جعبه کفش پنهان کرد.
کسيدي گوديسون 14 ساله بعد از دستگيري به عنوان يک قاتل درجه يک محاکمه خواهد شد، او متهم است که فرزند خود را به قتل رسانده است . داستان وحشتناک او همه را شگفت زده کرده است اينکه او چگونه توانسته است ماهها بارداري خود را از همه مخفي کند گفته ميشود هرساله 750 هزار نوجوان امريکايي دچار بارداري ناخواسته و پنهاني ميشوند
اين دختر هنگاميکه دچار درد زايمان شد به جاي درخواست کمک به تنهايي اقدام به وضع حمل کرد و سعي کرد با استفاده از قرار دادن حوله اي بين دندانهايش و چسب زدن بر دهان مانع از فرياد زدن خود شود. او بند ناف بچه را با يک قيچي بريده و بعد از به دنيا آمدن بچه اش او را خفه کرده و بدنش را دريک جعبه کفش در کمدش قرار داد.او ميگويد علت اينکار ترس از عکس العمل مادرش بوده است.
سه روز بعد از اين حادثه زمانيکه مادرش در حال تمييز کردن اتاق بود متوجه جعبه کفش شد و زمانيکه جسد يک نوزاد را در آن ديد با پليس تماس گرفت و اينجا بود که دست اين دختر رو شد.
مادرش ميگويد يکبار به وضعيت ظاهري او شک کردم اما وقتي از او تست بارداري گرفتم جواب آزمايش منفي بود و تعجب ميکنم که اين دختر چگونه توانسته است با اين شرايط سخت و به تنهايي وضع حمل کند.منبع: مجله ببينين
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره زايمان مخفيانه دختر 14 ساله در حمام نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: زايمان ، وضع حمل ، بچه ، نوزاد ، جنين ، حمام ، زاييدن ، بارداري ، تست بارداري