مسبی
اين دختر خانم پرده بکارت خود را مي فروشد!!!

اين دختر خانم پرده بکارت خود را مي فروشد!!!

ویرایش: 1391/7/27
نویسنده: امیرمارکت
به گزارش پرتال خبري شتاب به نقل از بيوتي نيوز: اين دختر برزيلي قصد دارد دوشيزگي خود را به قيمت ساختن يک خانه بزرگ براي فقرا بفروشد.
او که يک دانش آموز است حاضر شده است در قبال دريافت پولي که قرار است براي ساختن يک خانه بزرگ براي فقراي شهرش خرج کند دوشيزگي اش را به بالاترين پيشنهاد بفروشد.

“کاتارينا” 20ساله قيمت پايه براي اين حراجي را 155 هزار دلار مشخص کرده است . او توسط يک گروه فيلمساز استراليايي براي تهيه مستندي به نام “دوشيزگي” انتخاب شده است.وي درباره ي نقدهايي که مبني بر تن فروشي به او وارد کرده اند را رد کرده و ميگويد به عشق اعتقاد دارد اما او کاري را انجام ميدهد که دنياي او را تغيير خواهد داد . او دانشجوي رشته تربيت بدني است و ميگويد : درحال حاضر به اين جريان مثل يک معامله نگاه ميکنم که با پول حاصل از آن يک کار مفيد انجام خواهد شد . من معتقدم با يک بار انجام اين کار تبديل به يک خود فروش نخواهم شد درست مثل اينکه کسي که يک بار يک عکس فوق العاده ميگيرد لزوما عکاس حرفه اي نخواهد شد . او در مصاحبه اش بيان کرده است : اين حراجي تنها يک معامله است وگرنه من دختري کاملا احساساتي هستم و به عشق خيلي اعتقاد دارم.
اين دختر که ريشه اي ايتاليايي دارد دو سال پيش در يک آگهي با اين گروه آشنا شد که به دنبال دختر دوشيزه اي بودند که در مستند آنها دوشيزگي اش را به حراج بگذارد و او هم ثبت نام کرد و پذيرفته شد.
“کاتارينا” براي اين فيلم مبلغ 100 هزار دلار به عنوان دستمزد خواهد گرفت و 60 درصد مبلغ کل حراجي به او تعلق خواهد گرفت.


منبع:

http://www.eshetab.com/news/tag/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%D8%AA%D8%A7

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره اين دختر خانم پرده بکارت خود را مي فروشد!!! نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: 1000 هزار دلار ، دختر ، پرده بكارت ، 1000 هزار دلار ، قيمت دلار ، دختر ، پرده بكارت و احاكام دين ، حكم شرعي دختران ، گروه فيلمساز استراليايي ، 60 درصد مبلغ کل حراجي