مسبی
ترفند روشن کردن موبايل هاي سوني اريکسون با باتري خالي

ترفند روشن کردن موبايل هاي سوني اريکسون با باتري خالي

ویرایش: 1391/7/23
نویسنده: محمد ای ام
چت با صاحب مقاله: محمد ای ام
گوشي هاي سوني اريکسون قابليت بسيار جالبي نهفته است که ما را بيشتر به ياد بنزين ذخيره شده در باک ماشين هاي پيشرفته مي اندازد! حتمأ براي شما نيز پيش آمده است که قصد گرفتن تماس يا کار ضروري ديگري با گوشي خود داريد ، اما گوشي شما شارژ ندارد. اين موارد راه چاري اي که به ذهن افراد ميرسد استفاده از تلفن ثابت يا همگاني و حتي قرض گرفتن گوشي افراد ديگر است. اما اگر گوشي شما سوني اريکسون دست نگاه داريد ، چرا که گوشي شما يک شارژ مخفي نيز در خود ذخيره است که در لحظات اورژانسي فريادرس شما خواهد شد.به گزارش پارس ناز در اين ترفند نحوه روشن کردن گوشي با شارژ خالي را به شما معرفي خواهيم کرد.

بدين منظور :

پس از خاموش شدن گوشي و پس از آن که اطمينان پيدا کرديد گوشي خالي از شارژ باتري ديگر به روش معمول روشن نخواهد شد (ترفندستان) ، کافي است :

کليد Power گوشي را به مدت پانزده ثانيه نگه داريد.پس از پانزده ثانيه خواهيد ديد که گوشي شما روشن خواهد شد!حالا ميتوانيد دکمه را رها کنيد.اکنون گوشي شما روشن شده است و ميتوانيد يک تا دو تماس کوچک اورژانسي با گوشي خود بگيريد.اين موضوع از ابتکارات شرکت سوني اريکسون است که در مواقع ضروري به کمک استفاده کنندگان اين گوشي ها ميايد.

منبع:
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره ترفند روشن کردن موبايل هاي سوني اريکسون با باتري خالي نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: ترفند ، روشن کردن ، موبايل ، سوني اريکسون ، باتري خالي ، شارژ