مسبی
گفتگوي تازه شهاب حسيني درمورد پيشنهاد يک ميليارد و چهارصد ميليون تومان

گفتگوي تازه شهاب حسيني درمورد پيشنهاد يک ميليارد و چهارصد ميليون تومان

ویرایش: 1391/7/22
نویسنده: آسوک
شهاب حسيني بازيگر سينما و تلويزيون گفت:پيشنهاد 1ميلياري براي بازي در چند فيلم سينمايي را نپذيرفتم.
شب گذشته شهاب حسيني بازيگر سينما و تلويزيون و احمدساعتچيان بازيگر و نويسنده تئاتر مهمان برنامه تلويزيوني مجله تئاتر شبکه 4 با اجراي منوچهر اکبرلو بودند .
در ابتداي اين گفتگو شهاب حسيني بازيگر سينما گفت:گرفتاري هاي کاري و همچنين حضور در پروژه هاي سينمايي که به نوعي لازم بود در آنجا حضور داشته باشم دليلي بود براي اينکه کمتر در عرصه تئاتر به فعاليت بپردازم.
وي اظهارداشت:هرکس بهتر مي داند که حضورش کجا مفيد و مثمر ثمرتر است . من براي دستمزد کار نمي کنم از ابتداي عيد چند پيشنهاد بازي در سينما داشتم که بالغ بر1ميليارد و 400ميليون تومان رقم دستمزد بود .رقم بسيار خوبي است،اما به آنجايي که مي خواهم نمي رسيدم در نهايت آن پشنهادات را قبول نکردم .پس نگوييد بازيگران سينما چون پشنهاد کاري ندارند از سر گذران به تئاتر روي مي آورند.
حسيني گفت:احساس کردم در حال پژمردگي هستم به همين دليل آمدم در صحنه تئاتر زيرا حس کردم ارتباطم با اين هنر قطع شده است .

وي در ادامه به سختي کار سينما اشاره کرد و گفت :فکر نکنيد کار سينما راحت است به نظر من کار سينما صبر و حوصله بسيار مي خواهد و پس از ايفاي نقش تو نمي تواني از کارت رضايت داشته باشي تا روزي که مردم آن کار راببينند و نظرشان را ابزاز کنند، گرچه در تئاتر اين گونه نيست.
وي با ابراز گلايه از يادداشتي از منوچهر اکبرلو در يکي از مجلات هنري خطاب به او گفت:هفته گذشته مطلبي در يکي از مجلات به چاب رسيده بود که عکس من نيز در زيرآن بود و شما گفته بوديد چون بازيگران سينما پيشنهاد کاري در سينما ندارند به همين دليل به صحنه تئاتر مي آيند.
وي ادامه داد:من و احمد ساعتچيان از اين گفته شما بسيار دلگير شديم، زيرا شما يک طرفه قضاوت کرديد. منوچهر اکبرلودر پاسخ گفت:من درآن نوشته به 8مورد اشاره کرده بودم که يکي از آنها چيزي است که شما گفتيد.
حسيني در ادامه بيان کرد:اساسا من قائل به مرزبندي براي سينما ،تلويزيون و تئاتر نيستم زيرا در ذات اصلي کار يک بازيگر مهم نيست در صحنه تئاتر کار مي کند يا در سينما چون ذات کار يکي است .تئاتر قلب تپنده هنرهاي نمايشي در اين مملکت است و بهترين بازيگران سينماي ما در صحنه هاي تئاتر شکفتند.

وي افزود :اما در سينما موضوع فرق مي کند .به طور کلي وجه صنعتي و بيزينس در سينما مطرح بوده که گاهي اوقات اين موضوع فراموش مي شود.
اين بازيگر سينما ادامه داد:خانه من هنرهاي نمايشي است،تئاتر يا سينما برايم فرقي نمي کند اگر روزي براي بچه ها کار دوبله انجام دهم مشکلي نيست، زيرا اين ها بخشي از کار ما است.


منبع:

http://tehrankids.com

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره گفتگوي تازه شهاب حسيني درمورد پيشنهاد يک ميليارد و چهارصد ميليون تومان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: شهاب حسيني ، بازيگر ، سينما ، فيلم ، هنر پيشه ، نويسنده ، تلويزيون