مسبی
شخصيت شما چه مزه ايه؟

شخصيت شما چه مزه ايه؟

ویرایش: 1391/7/23
نویسنده: سیما5862
شايد شما هم جزو افرادي باشيد که از خوردن کيک هاي لذيذ و خوشمزه لذت مي بريد.به هر حال ظاهر اين قبيل شيريني ها به قدري فريبنده است که هيچ کس نمي تواند از خوردنشان خودداري کند. اما مي خواهيم سرگرمي جديدي را به شما پيشنهاد بدهيم تا از اين پس کيک ها و شيريني ها برايتان جذاب تر باشد. قضيه از اين قرار است که بين کيک مورد علاقه و ابعاد شخصيتي شما ارتباط مستقيمي وجود دارد.
-کيک شکلاتي
اگر کيک شکلاتي را مي پسنديد دست و دلباز هستيد و هميشه براي کمک به ديگران آمادگي داريد. خلاقيت زيادي در شما موج مي زند و فردي ماجراجو ، بلندپرواز و در پاره اي موارد احساساتي هستيد. ممکن است در ظاهر فردي سرد و خشک به نظر برسيد اما در باطن خونگرميد. از ريسک کردن در زندگي نمي ترسيد و دوست داريد زندگي شما از حد متوسط بالاتر باشد. محبت به ديگران رضايت خاطر زيادي را برايتان به همراه دارد.
-کيک توت فرنگي
فردي دوست داشتني، خونگرم و احساساتي هستيد. هميشه براي مراقبت اطرافيانتان تلاش مي کنيد و همواره براي حل مشکلات آنها پيشقدم مي شوند. زودرنج هستيد و موضوعات کوچک به سرعت شما را ناراحت مي کند. گاهي اوقات توجه به احساسات، بيش از حد در زندگي شما تأثير مي گذارد.
-کيک وانيلي
شوخ طبع و بامزه هستيد. بعضي وقت ها گستاخ مي شويد. فرد کم تحرکي نيستيد اما در پاره اي موارد شک و ترديد شما را از انجام فعاليت هايتان بازمي دارد و انگيزه لازم را براي ادامه مسير از دست مي دهيد.
اطرافيانتان از بودن در کنار شما لذت مي برند ولي بايد مراقب باشند که باعث خشم و عصبانيت شما نشوند. به هر حال دوستي هاي شما اغلب دوام زيادي دارد.
- کيک هويج
اگر کيک هويج را دوست داريد هميشه مايليد لبخند بر لب داشته باشيد و فردي بذله گو، شوخ طبع و دوست داشتني هستيد. اطرافيان شما از بودن در کنارتان خوشحالند. دوستان شما افراد باوفا و صادقي هستند. قلب مهربان و پرشوري داريد و گاهي اوقات نسبت به بقيه، خصوصيات اخلاقي متفاوتي را نشان مي دهيد.
- کيک ميوه اي
به دنبال کارهاي پرماجرا و پرحادثه هستيد. از نظرات جديد و ايده هاي تازه استقبال مي کنيد. هنگام عصبانيت به سرعت آماده دعوا و پرخاشگري مي شويد. گاهي اوقات فرد عجيب و غريبي هستيد و خصوصيات ويژه اي در شما ديده مي شود. همواره دوست داريد وفادار، صادق و وظيفه شناس باشيد.
- کيک ليمويي
در زندگي فرد راحتي هستيد. شمرده سخن مي گوييد و هنگام حرف زدن از دست هايتان استفاده مي کنيد .در صحبت کردن مهارت داريد و به طور حتم معلم خوبي مي شويد. گاهي اوقات دوست داريد رهبري گروهي را برعهده بگيريد و هميشه دوستان زيادي در اطراف شما به چشم مي خورند.
منبع:
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره شخصيت شما چه مزه ايه؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: تست ، ازمون ، تست روانشناسي ، روانشناسي ، شخصيت شناسي ، کيک ،