مسبی
چگونه جذاب شويم؟

چگونه جذاب شويم؟

ویرایش: 1391/7/21
نویسنده: سیما5862
چت با صاحب مقاله: سیما5862
مي‌‌خواهيد خيلي زود جذاب شويد؟ عجله داريد؟
در اينجا چند راهکار در اختيارتان مي‌گذاريم، اين روش ها توسط روانشناسان مطالعه شده اند و مي‌توانند به شما در بهبود درج? جذابيت تان در مقابل فردي که دوستش داريد، کمک کننده باشند ...
1 - نگاه جذاب
نگاه کردن در چشمان فرد مقابل به ميزان بسيار زيادي، توجه او را با خود به دنبال خواهد داشت. توجهش بيدار مي‌شود. براي اين که اين روش مفيد باشد، نگاه کردن نبايد بيش از 4 ثانيه طول بکشد.
اين مدت به نظرتان کوتاه است؟ امتحان کنيد، طولاني به نظر خواهد رسيد.
قدرت نگاه به عنوان يکي از مؤثرترين روش ها شناخته شده است. بي شک به همين خاطر است که طي هزاران سال، زنان چشم ( و مردان ) هاي شان را آرايش مي‌کنند ... تصاوير يا مجسمه هايي که از فرعون ها وجود دارد را ببينيد!
2 - تماس جسمي شما را جذاب تر مي‌کند
زماني که داريد با فردي که مي‌خواهيد برايش جذاب باشيد، حرف مي‌زنيد، او را لمس کنيد. البته اين لمس کردن نبايد او را آزار دهد. دست تان را روي بازو، يا شانه اش بگذاريد، به او نزديک شويد و اجازه دهيد شانه تان به شانه او برخورد کند.
اين نزديکي و تماس جسمي، شانس شما را براي مورد علاقه و جذاب شدن افزايش مي‌دهد.
3 - لبخند بزنيد!
اگر لبخند مي‌زنيد، هر چه لبخندتان صادقانه تر و بزرگتر باشد، زيباتر به نظر خواهيد رسيد. و به همين ترتيب شخص ديگر هم مي‌تواند بيشتر جذب شما شود.
علاوه بر اين، لبخند از روي تمايل خلق و خوي تان را هم بهتر مي‌کند بنابراين از لبخند بهره ببريد! به خاطر داشته باشيد که رژ لب به همراه آرايش چشم، بر جذابيت هاي شما تأکيد مي‌کند.
4 - براي جذابيت از او بخواهيد برايتان کاري انجام دهد
اگر او برنام? زماني اتوبوس ها را مي‌داند، اگر دربار? فيلم ديدن نظرات قابل توجهي دارد، اگر براي رفتن به محلي او مي‌تواند شما را هدايت کند، اگر او دربار? سفر به مناطق دور صاحب نظر است، اگر او چيزهاي خوبي دربار? کيفيت و قيمت اتومبيل مي‌داند...
از او بخواهيد کاري براي تان انجام دهد و يا چيزي به شما ياد دهد، با اين کار شما او را در موقعيت بالايي قرار مي‌دهيد. او احساس ارزشمند بودن مي‌کند. و دادنِ احساس ارزشمند بودن ، هنوز شيوه اي براي جذاب شدن است. او براي خودش اين چنين تعبير مي‌کند: همراه با تو، من خود را شخصي خوب، ارزشمند و دلچسب احساس مي‌کنم. براي شروع از او چه مي‌خواهيد؟
5 - براي رمانتيک شدن فضا، از موسيقي استفاده کنيد
شنيدن موسيقي رمانتيک فضا را براي ايجاد جذابيت بازتر مي‌کند. ضمناً، اگر خانمي در فضايي باشد که يک موسيقي رمانتيک در آن جريان دارد، يک مرد ناشناس براي محبوب شدن، شانس بيشتري دارد.
منبع:
سلامت نيوز
امتیاز دهی به مقالهچگونه جذاب شويم؟
چگونه جذاب شويم؟
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره چگونه جذاب شويم؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: جذابيت ، جذب ديگران ، جذاب ، چگونه جذاب باشم ، مورد توجه شدن ، توجه ،