مسبی
خط قرمز کسب درآمد اينترنتي

خط قرمز کسب درآمد اينترنتي

ویرایش: 1391/7/16
نویسنده: علی گوگل
راه يک شبه پول دار شدن

بله، بر خلاف تصور بسياري از دوستان، کسب درآمد از اينترنت راهي نيست که شما را يک شبه ثروتمند کند و به آرزوهايتان برساند. کسب درآمد اينترنتي نياز به صبر دارد و ساختن يک کسب و کار اينترنتي موفق تلاش مي طلبد و اين تلاش زمان نياز دارد.


راه آسان پول دار شدن

بله، قرار نيست به آساني و بدون زحمت ثروتمند شويد. دوستان زيادي تماس مي گيرند و يکي از دلايل انتخاب اينترنت براي کسب درآمد را آسان ثروتمند شدن معرفي ميکنند. باز هم تکرار ميکنم اراده و تلاش عنصر جدايي ناپذير کسب درآمد اينترنتي به شمار مي ورد.


نيازي به تخصص نداريد

تصور خانمان برانداز عدم نياز به تخصص براي راه اندازي کسب و کار اينترنتي چيزي است که سرمايه هاي زيادي را در اين صنعت بر باد مي دهد. متأسفانه دوستان زيادي با مطرح کردن اين ادعا که تخصص لازم نيست، باعث بدنامي کسب و کارهاي اينترنتي شده اند. فراموش نکنيد که براي راه اندازي يک بيزينس آنلاين موفق، آشنايي با تکنيکهاي بازاريابي اينترنتي ضرورتي اجتناب ناپذير است اما خبر خوش اين است که بدست آوردن اين تخصص عموماً نيازي به هزينه کردن ندارد و کافي است کمي در همين بلاگ به جستجو بپردازيد.


نياز به سرمايه نداريد

حقيقت اين است که شايد براي راه اندازي يک کسب و کار اينترنتي نيازي به سرمايه هاي کلان نباشد اما حداقل سرمايه براي طراحي يک وب سايت و يا يک وبلاگ قطعاً نياز است و اگر نخواهيد اين هزينه را هم تخصيص دهيد، بهتر است قيد اين بيزينس را بزنيد. دقت کنيد من فقط براي طراحي وب سايت يا بلاگ از هزينه نام بردم اما اگر بتوانيد روي تبليغات اينترنتي هم هزينه منطقي صرف کنيد، به سرعت نتيجه گيري خود خواهيد افزود.


راه درآمدهاي ميليوني

اين مورد يکي از بدترين موضوعاتي است که ميتوان در بيزينس هاي آنلاين روي آن مانور داد! کسب و کارهاي اينترنتي راه رسيدن به درآمدهاي ميليوني هستند اما: در صورتي که بهترين باشيد. نبايد به بيزينس هاي آنلاين به چشم روشهاي کسب درآمدهاي ميليوني نگاه کرد که اين نوع بينش باعث بالا رفتن غير منطقي انتظارات از بيزينس هاي آنلاين مي شود. به ياد داشته باشيد که کسب درآمد از اينترنت هم به مانند هر کار ديگري است و مي تواند بسته به تلاش و دانش و اراده شما، بازدهي داشته باشد.موارد فوق را تيتروار عرض کردم تا شايد گوشه اي از ابهامات بيشمار درباره کسب درآمد از طريق اينترنت در ايران را برطرف نمايد.


منبع:

http://84edu.net

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره خط قرمز کسب درآمد اينترنتي نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: آموزش كسب درآمد از اينترنت ، درآمد اينترنتي ، اموزش کسب درامد ، پولدار شدن ، پولدار شدن يک شبه ، راه آسان پول دار شدن ، راه يک شبه پول دار شدن