مسبی
جادوگر: با 50 هزارتومان همه تان را مي خرم!

جادوگر: با 50 هزارتومان همه تان را مي خرم!

ویرایش: 1391/7/16
نویسنده: mehdi098
چت با صاحب مقاله: mehdi098
به گزارش افکارنيوز به نقل از روزنامه خراسان، بعد از تمرين صبح ديروز تيم ملي اتفاقي افتاد‌‌ که در نوع خود بسيار عجيب است.در حالي‌که اغلب خبرنگارها در گوشه‌اي از زمين شماره 2 آزادي جمع شده‌ و با هماهنگي سرمربي تيم ملي، مشغول صحبت با آندو، قاضي و خلعتبري بودند، علي کريمي به همراه دو تن از طرفدارانش در گوشه‌اي‌ از زمين حرف‌هايي بسيار زننده به زبان آورد. يکي از اين طرفداران که دختر کوچکش را براي ديدن علي کريمي آورده بود، به بازيکن با‌تجربه تيم ملي گفت: «چرا آقاي... در روزنامه... عليه شما مي‌نويسد؟»

علي کريمي هم سريعا پاسخ او را اين‌گونه داد: «همين خبرنگارها و همين آدم تا چند سال پيش مي‌آمدند اين‌جا دو ساعت مي‌ايستادند تا من دو کلمه با آن‌ها حرف بزنم. ولي الان عليه ما شده‌اند!» او اضافه کرد: «اين‌ها يک مشت ... هستن. اينقدر خوردن... شده‌اند. با100 هزار تومان .... نه با50 هزار تومان مي‌توانم همه اين‌ها را براي شما بخرم!»

اين حرف‌هاي کريمي سريعا از طريق يک خبرنگار به کارلوس کي‌روش منتقل شد که سرمربي تيم ملي نيز از مدير‌رسانه‌اي تيم ملي که همان مدير روابط عمومي فدراسيون نيز هست بخواهد که اين موضوع را با خبرنگار شاهد ماجرا حل و فصل کند! حسيني هم سپس تاکيد کرد، بهتر است اين ماجرا همين‌جا «دفن» شود.
منبع:
www.shahrekhabar.com
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره جادوگر: با 50 هزارتومان همه تان را مي خرم! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: علي كريمي ، جادوگر ، فوتبال ، پولدار