مسبی
آنا نعمتي، بازيگر سينما و تلويزيون، اسپانسر گروه «وصل يار»

آنا نعمتي، بازيگر سينما و تلويزيون، اسپانسر گروه «وصل يار»

ویرایش: 1391/7/19
نویسنده: محمد ای ام
گفتگوی خصوصی با صاحب مقاله
آنا نعمتي، بازيگر سينما و تلويزيون، اسپانسر گروه «وصل يار» به سرپرستي ابراهيم اثباتي شد.

اين نخستين بار است که يک بازيگر سينما از يک گروه موسيقي حمايت مي کند. بر اساس اين گزارش؛ آنا نعمتي، بازيگر سينما و تلويزيون با اشاره به اين که نخستين بار است که يک بازيگر از يک گروه موسيقي حمايت مي کند گفت: گروه موسيقي وصل يار، سال 1382 شکل گرفته و با نوآوري هايي که در زمينه موسيقي تلفيقي و درآميختن اين هنر با سينما و تئا تر داشته، توانسته توجه و نظر مخاطبان را به خود جلب کند.

او سينما و موسيقي را به هم وابسته دانست و ادامه داد: اين دو هنر، جداي از هم نيستند؛ حرکت دست و پاي بازيگران، پيرو ريتمي است که اگر با موسيقي همراه شود تا تاثيرگذاري بيشتري خواهد داشت؛ بي گمان موسيقي و نت بر روند حرکتي انسان، اثر مي گذارد و موجب مي شود تا او حس خود را بهتر و بيشتر منتقل کند.

آنا نعمتي گفت: من به عنوان يک هنرپيشه براي عوض کردن فضاي روحي ام به موسيقي پناه مي برم و به آرامش بيشتري مي رسم، موسيقي تلفيقي هميشه براي من مانند صداي خالقم بوده و اين آرامش باعث مي شود در کار سينمايي ام هم موفق باشم

نعمتي با اشاره به استقبال مخاطبان از کنسرت گروه موسيقي وصل يثار گفت: خيلي زود تر از آنچه فکر مي کرديم همه بليت ها به فروش رفته است و ما سعي مي کنيم تعداد اجرا ها را افزايش دهيم تا شرمنده دوست داران موسيقي نباشيم.

کنسرت گروه موسيقي وصل يار به سرپرستي ابراهيم اثباتي از دوازده تا پانزده مهر ماه در تالار وحدت به صحنه مي رود و علاقه مندان به خريد بليت مي توانند از طريق سايت بنياد رودکي و گيشه تالار وحدت و بنياد رودکي اقدام کنند.
منبع:
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره آنا نعمتي، بازيگر سينما و تلويزيون، اسپانسر گروه «وصل يار» نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: آنا نعمتي ، بازيگر ، سينما ، تلويزيون ، اسپانسر ، گروه ، وصل يار ، ، سرپرستي ، ابراهيم اثباتي ، بازيگر ، موسيقي