مسبی
يک رکورد تاسف برانگيز براي ايرانيان

يک رکورد تاسف برانگيز براي ايرانيان

ویرایش: 1391/7/17
نویسنده: محمد ای ام
چت با صاحب مقاله: محمد ای ام
معاون هماهنگي عقيدتي سياسي ناجا، گفت: ساليانه 20 هزار نفر در ايران بر اثر تصادفات رانندگي کشته مي‌شوند.
خبرگزاري ايسنا: معاون هماهنگي عقيدتي سياسي ناجا، گفت: ساليانه 20 هزار نفر در ايران بر اثر تصادفات رانندگي کشته مي‌شوند.

سردار مهدي توکلي با بيان اين مطلب افزود: اين ميزان کشته در تصادفات رانندگي در ايران به ميزان قابل توجهي با استانداردهاي جهاني فاصله دارد.

وي خاطر نشان کرد: تصادف يکي از خانه براندازترين اتفاقات در زندگي افراد است، چرا که با وقوع آن کيان چندين خانواده سست و متزلزل مي‌شود.

توکلي اظهاركرد: نقص عضو افراد در تصادفات رانندگي نيز نتايج جبران ناپذيري را هم براي فردي که مقصر بوده و هم براي فردي که آسيب ديده به دنبال خواهد داشت.

وي ادامه داد: کشته شدن 20 هزار نفر در سال در حوادث رانندگي يعني اين که در هر سه ساعت هفت نفر جان خود را در ايران از دست مي‌دهند و هر سه ساعت هفت خانواده در کشور داغدار مي‌شوند.

سردار توکلي تصريح کرد: قوانين رانندگي تنها ضامن اجراي قوانين در کشور نيست؛ چرا که شاهد هستيم علي رغم جريمه‌ها و قوانين جديد در اين حوزه مردم هنوز هم آن طور که بايد و شايد قوانين را رعايت نمي‌کنند.

وي دروني سازي فرهنگ رعايت قوانين در افراد به ويژه از سنين کودکي را بهترين راه براي کاهش تصادفات رانندگي دانست و گفت: افزايش هشت برابري جمعيت خودرو در کشور و افزايش چهار برابري ترافيک نيازمند رعايت بيشتر قوانين از سوي رانندگان است.

معاون هماهنگي عقيدتي سياسي ناجا در پايان گفت: رعايت قوانين راهنمايي و رانندگي در دنيا به عنوان يکي ار فاکتورهاي مهم توسعه يافتگي به شمار مي‌آيد، بنابراين بايد شرايط اجراي مناسب قوانين در جامعه ايجاد شود.
منبع:
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره يک رکورد تاسف برانگيز براي ايرانيان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: رکورد ، تاسف برانگيز ، ايرانيان ، حادثه ، تصادف ، کشته