مسبی
10 روش براي کسب درامد بالا - قسمت دوم

10 روش براي کسب درامد بالا - قسمت دوم

ویرایش: 1391/7/16
نویسنده: سیمرغ
چت با صاحب مقاله: سیمرغ
6 – عمل کنيد
اينکه فقط فکر کنيد و خيال کنيد، کافي نيست، عمل کنيد! خيلي از افراد با اين که از وضعيت کنوني خود راضي نيستند و مي دانند در صورت اقدام به راهي بهتر به آنچه مي خواهند مي رسند، اما جرأت گامي برتر را ندارند. بنابراين شجاع باشيد و عمل کنيد. ترس خود مانع موفقيت است.
رالف والدو چنين مي گويد: “توصيه من به جوانان اين است که براي موفقيت، به آنچه که صحيح است اما از رسيدن به آن مي ترسيد يا نااميد هستيد، عمل کنيد”، سوزان جفرز نيز معتقد است : ”بايد از مانع ترس عبور کنيد، تا کامياب شويد”، با تصميمي جدي و اولين گام شما براي موفّقيت، تمامي دنيا شروع به همکاري با شما مي کنند و به ميل شما راه مي آيند.

7 – مراحل کار را در ذهن و با کلام خود زير لب مرور کنيد
بطور مثال، سوالي را در مورد کسب مبلغي از مسيري خاص از خود بپرسيد، و با خود گفتگو کنيد، “ اگر از اين راه موفق نشدم، تمام مسير قبل را از ذهن خود پاک کرده و از راهي بهتر و موثر تر وارد مي شوم تا بالاخره پولدار شوم”

8 – از موانع نترسيد
دريا هميشه آرام نيست، زندگي هم مثل درياست، گاهي مجبوريد با دريايي مواج و طوفاني دست و پا بزنيد تا بر موانع پيروز شويد. بيشتر ما به محض شکست يا سختي، نااميد شده و از ادامه راه مي ترسيم، با سرزنش و افسردگي نه تنها کاري پيش نمي بريد، بلکه اوضاع شما از قبل هم بدتر مي شود، همانطور که کارل ساگن مي گويد:”بهتر است عوض اينکه چرا تاريک است و غر بزنيد، حتي با يک شمع کمي آنجا را روشن کنيد”، يا به قول ما ايراني ها، “ماهي را هر وقت از آب بگيري تازه است”.

9 – روابط و ذهن خود را خانه تکاني کنيد!
نه تنها در خانه، بلکه در محيط کار، اجتماع و …روابط خود را در جهت مثبت اصلاح کنيد. مطمئناً هيچ کس بدون کمک و همياري ديگران، نمي تواند به اهداف خود برسد، اما اگر قرار باشد اين ازدحام روابط بي فايده و پر سر و صدا همراه با ميليون ها انرژي منفي باشد و باعث عدم تمرکز يا تحليل روحيه تان شوند، بهتر است حذف شوند.

10 – به علائق خود توجه کنيد
هر کسي به چيزهايي در ذهن خود و بطور ذاتي علاقه دارد، اگر هر گام يا عمل يا هدفي را طبق آنچه که علاقه داريد و به آن عشق مي ورزيد، آغاز کنيد، مي بينيد که چطور سريع تر و آسان تر به هدف خود مي رسيد. در واقع اين خود دروني ماست که جسم ما را به طرف آن چه که لذّت مي بريم و عشق مي ورزيم، سوق مي دهد.
منبع:
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره 10 روش براي کسب درامد بالا - قسمت دوم نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: موفقيت ، کسب درامد ، افسردگي ، ميليون