مسبی
10 روش براي کسب درامد بالا - قسمت اول

10 روش براي کسب درامد بالا - قسمت اول

ویرایش: 1391/7/16
نویسنده: سیمرغ
چت با صاحب مقاله: سیمرغ
با رعايت اين ده راهکار و با توجه به نداي دروني خود قادريد تا اندوخته ي مالي خود را افزايش دهيد …

1- بدانيد چه مي خواهيد
از آنچه که مي خواهيد مطمئن شويد و آگاه شويد، خيلي از ما حتي خودمان هم نمي دانيم دقيقا در زندگي به دنبال چه هستيم! مقدار پولي را که دوست داريد داشته باشيد، تعيين کنيد، براي مثال، دوست داريد، 500 ميليون ريال پول داشته باشيد، با اين روش زودتر به هدف خود مي رسيد تا اينکه فقط بگوييد من دوست دارم بيشتر پول در بياورم.
راههاي جذب پول و ثروت

2 – به نداي دروني خود گوش دهيد
هر آنچه که از نداي دروني خود مي شنويد، به آن توجه و عمل کنيد. متأسفانه بيشتر ما به اين مسائل اعتقادي نداريم و شايد همين حالا با خود بگوييد: “من که اصلاً به اين چيزها اعتقادي ندارم و نمي توانم حتي اين الهامات را از وجودم درک کنم!”، اما حقيقت اين است که اين الهامات و نيروي دروني وجود دارند و البته اگر خودتان بخواهيد، شما را به طرف آنچه که مي خواهيد هدايت ميکند.

3 – مبلغي منطقي و صريح را در ذهن خود پرورش دهيد
ابتدا از مبالغ کم و منطقي شروع کنيد، براي مثال، 100 ميليون ريال، هدفتان بر اين باشد که در مرحله اول تمام تلاش خود را براي کسب اين مبلغ متمرکز کنيد و بعد به مبالغ بيشتر فکر کنيد.

4 – اگر خيلي در درجه اول به پولدار شدن اهميتي نمي دهيد، به ديگر اهداف ايده آل خود مثل، تفريح، امنيت و آزادي و …فکر کنيد
در ذهن خود فرض کنيد که به همه ي آنها رسيده ايد و از اين حس لذت ببريد، اين خود انگيزه اي مي شود تا براي رسيدن به آنها به پول نيز فکر کنيد و برسيد.

5 – از پيروي و تعقيب دنيوي دست برداريد
شما همواره با نيروي دروني خود به خداوند متعال وصل هستيد، لحظاتي را در خلوت خود سعي به ارتباط با خداوند بپردازيد، از وي راهنمايي بخواهيد و تقاضا کنيد تا شما را در مسير صحيح و سرشار از موفقيت، قرار دهد، طوري که بتوانيد در آسايش و آرامش براي خود و اطرافيانتان مفيد باشيد، مطمئن باشيد که جواب مي گيريد.

ادامه دارد ...
منبع:
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره 10 روش براي کسب درامد بالا - قسمت اول نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: کسب درامد ، ميليون ، ريال ، جذب پول و سرمايه ، مقالات کسب درامد