مسبی
عطرهاي پاييزي

عطرهاي پاييزي

ویرایش: 1391/7/16
نویسنده: بذرا
چت با صاحب مقاله: بذرا
آشنايي با عطرهاي منحصر به فرد پاييزي

با پشت سر گذاشتن آفتاب تابستاني و نزديک شدن به فصل برگ ريزان و غروب دل‌انگيز پاييزي شايد حالتان سر جا نباشد و اضطراب يکي از حس‌هاي هميشگي‌تان شود؛کافي است با بوي خوش رايحه عطر و ادکلن حالتان را خوب کنيد و انرژي روزهاي تابستاني را از دست ندهيد.


آرماني کود اسپرت

اسپرت با بوي خاورميانه

همراهي خوشبو براي مردان مدرن و خاص که بوي تلخ و خنک را مي‌پسندند. اين ادکلن، نمونه منحصربه‌فردي است که قدرت ماندگاري بين 5 تا 6 ساعت را دارد. با بو کردن رايحه‌اش احساس هيجان و تازگي در شما ايجاد مي‌شود که اين حس به دليل اسانس شکوفه ليمو و شکوفه پرتقال است. نعناع هندي،عنبر و زنجبيل از ترکيبات ديگر اين ادکلن هستند که مي‌توانيد در 3‌سايز 30، 50 و 75 ميلي‌ليتر تهيه کنيد.


افسانه مون بلان

با اين رايحه لبخند بزنيد

رايحه‌اي کلاسيک و گرم با ماندگاري بالا که در ترکيباتش مشک، وانيل، ليليوم، شکوفه ياس، به همراه طعم آبدار گلابي و ترشي شکوفه پرتقال به‌کار رفته که درنهايت رايحه‌اي شيرين و دلنشين به مشام مي‌رسد، به كار رفتن رايحه‌هاي مون بلان هميشه حرفي براي گفتن دارند. اين بار هم رايحه اين عطر برگ برنده مون بلان خواهد بود. با بو کردن رايحه اين عطر ناخودآگاه لبخند به روي لب مي‌نشيند و بوي دلنشينش احساس آرامش را به فرد انتقال مي‌دهد.


نينا ريچي نينا

بوي خوش نعناع هندي

اين عطر با بويي تازه و هيجان‌انگيز با دارا بودن عصاره ليمو ترش و سيب حس تازگي را به فرد القا مي‌کند. در ساخت آن همچنين از گل صدتوماني، توت خاردار هندي، عطر بادام سوخته و وانيل استفاده شده است که در نهايت با چوب درخت سيب، سدر و مشک حس مطبوعي را منتقل مي‌کند. ريچي ريچي داراي مخلوطي است که بهتر است براي مکان‌هاي رسمي‌تر استفاده شود.
کنزو فلاور تگ

بمب گلي

رايحه اين عطر سرشار از عصاره شکوفه گل و ميوه است؛ با بو کردن رايحه‌اش گويا در باغي پر از گل و ميوه قدم گذاشته‌ايد و ذهن‌تان از مشغوليت‌هاي روزمره رها مي‌شود. رايحه اين عطر در واقع، نمونه جوانانه‌تر عطر کنزو فلاور است. ردپاي مويز سياه،ترش و شيريني ريواس، حس تازگي شکوفه پرتقال، گل صدتوماني، شکوفه گل ياسمن و سوسن سفيد و شکوفه رز قرمز ترکيبات اين معجون خوشبو هستند؛ فراموش نکنيد رايحه‌هاي گلي معمولا ماندگاري بالاتري نسبت به رايحه‌هاي ديگر دارند. ماندگاري اين عطر بين 7 تا 10 ساعت است که در 3 سايز 30،50 و 100 ميلي‌ليتر در ويترين عطرفروشي‌ها موجود است.
آزارو جولي رز

آيا تا به حال شده وارد مکاني شويد و عطر دلنشيني تمام فضاي آن را پر کرده باشد و ناخودآگاه با خودتان بگوييد عجب بوي محشري است! رايحه اين عطر حس شادي از زندگي و حس خوش مونث بودن را انتقال مي‌دهد؛ رايحه‌اي که براي خانم‌هاي حساس پيشنهاد مناسبي است. شکوفه گل رز، ياسمن صورتي، شکوفه ليمو، شکوفه سيب قرمز، مويز سياه و سدر از اسانس‌هايي است که در آن به کار رفته که اين عطر فقط در اندازه 50 ميلي‌ليتر در بازار موجود است.شييربيوتي، کلوين کلاين

پرطرفدار و خاص

اگر تا به حال از نمونه عطرهاي کالوين کلين استفاده کرده باشيد، به بوي رايحه‌هاي خاص و ماندگار آن پي برده‌ايد. کالوين کلين اين نمونه را با طراحي ساده با بويي متعادل توليد کرده است. هلو، شاه‌توت، شکوفه نارنج، گل سوسن صورتي، گل صد توماني، ياسمن، وانيل و چوب صندل در کنار هم رايحه‌اي دلنشين را به ارمغان آورده که حس اعتمادبه‌نفس را به فرد انتقال مي‌دهد.
منبع:
امتیاز دهی به مقالهعطرهاي پاييزي
عطرهاي پاييزي
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره عطرهاي پاييزي نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: عطرهاي پاييزي ، عطر ، خريد عطر ، انواع عطر