مسبی
صفحات لمسي انعطاف پذير از نوع AMOLED

صفحات لمسي انعطاف پذير از نوع AMOLED

ویرایش: 1391/7/17
نویسنده: مسبی1391
صفحات لمسي انعطاف پذير از نوع AMOLED مي توانند جهش بزرگ بعدي در تکنولوژي ساخت تلفن‌هاي هوشمند باشند. ولي متأسفانه به نظر مي‌رسد که بايد کمي بيشتر از آنچه پيش‌تر تصور مي‌شد براي حضورشان در تلفن‌ها صبر کنيم.

گزارش‌ها حاکي است که سامسونگ ساخت اين نوع صفحات در مقياس انبوه را به خاطر مشکلات توليد و بازدهي آن، به تعويق انداخته و از آنجايي که سامسونگ توان بسيار زيادي را معطوفِ اين تکنولوژي کرده بود، مي‌توان گفت که به مشکل بر خوردن اين کمپاني، يعني که بايد مدت بيشتري منتظر بمانيم تا محصول مناسب عرضه شود.

اما مشخص نيست که دقيقاً چقدر! يکي از منابع آگاه مي‌گويد که به طور بالقوه، سامسونگ قادر است اين تکنولوژي را براي نيمه دوم 2013 آماده استفاده در محصولات کند اما فقط به شرطي که مشکلات توليد تا پايان 2012 حل شوند، چيزي که احتمالش کم است بنابراين به احتمال فراوان، در پرچم‌دارهاي بعدي سامسونگ همچنان اثري از صفحات منعطف نخواهد بود.

سامسونگ مي‌تواند با ايده جذاب صفحات منعطف، وجه تمايز آشکاري ميان خود و رقبايش به وجود بياورد. ولي در اين لحظه، مشکلات توليد مانع از تحقق اين مورد شده‌اند. کمپاني تاکنون تعدادي از اين صفحات را در نمايشگاه‌ها ارائه کرده ولي آنها فقط صفحات نمونه بودند، به اين معنا که هدف از توليدشان آزمايش بوده و هنوز براي توليد بر اساس استانداردهاي توليد انبوه آماده نشده‌اند.


منبع:

http://www.narenji.ir

امتیاز دهی به مقاله
صفحات لمسي انعطاف پذير از نوع AMOLED
صفحات لمسي انعطاف پذير از نوع AMOLED
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره صفحات لمسي انعطاف پذير از نوع AMOLED نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: صفحات لمسي ، انعطاف پذير ، AMOLED ، تلفن‌هاي هوشمند ،